MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Koliko se može zaključiti motosport je jedan od onih u kojima nema "druge šanse", u stvarnosti oni koji su dobili drugu šansu možeš na prste jedne ruke nabrojati.
Bojim se da je Redding (kad ga već spominjete) jedan od njih ,mada je po meni ostao dosta nedorečen u svojoj karijeri. Netreba zaboraviti koliko je bio odličan u moto2 ,(i nedavno u BSB ) da je jedan iz Marquezove generacije u kojoj je iskako po kvaliteti ,no krive procjene nastavka karijere, ozljede i tko zna šta drugo u ovom sportu nepopravljivo utječu na budućnost.
Tu NEMA povratka, možeš odraditi neku epizodnu ulogu , sve ostalo je samo želja. Sam Lowes je jedan od onih koji su zgrabili rijetko dobivenu drugu šansu.
I ovi malci koji nisu prošli u red bull cupu…. gdje su sad, navedite jednoga koji je uspio i danas vozi jednu od motogp klasa … nema tu second chance :(
 
Titi ne vrijedi ni mercedes f1 bolid opet nis od njega. Nisam 100.posto al mislim da nijedan moto2 prvak nije losiji od njega bio.u motogp -u
 
Houston, we have a problem. Again!
 
  • Haha
Reactions: mate
Aragon im godi al naslov bi trebalo da bude Rea na klapasakiju brzi od nekih drugoligasa na GP motociklima ..al ne sumnjam da bi u pravoj trci bio medju prvih 10..i jos kad bi na kawu stavili carbon diskove i bolje gume..nazalost nikad necemo saznat..jedino se nadat da ce kriza proc i da ce u KHI dosadit pobjedjivat u SBK
 
Titi ne vrijedi ni mercedes f1 bolid opet nis od njega. Nisam 100.posto al mislim da nijedan moto2 prvak nije losiji od njega bio.u motogp -u
Evo bas si me zainteresirao i isao sam provjeriti i imas pravo. Tito je uvjerljivo najlosiji Moto2 prvak u MotoGP klasi.

Jos zanimljivije je kako je njegov naslov prvaka u Moto2 klasi zapravo osvojio 2. najveci broj bodova u novijoj povijesti Moto2/250GP klase (samo 6 manje od rekordnog Zarcovog naslova sezonu poslije).

Pustimo na stranu sve sale koje svako malo serviramo Titotu, naravno da je brz vozac, ali ocito se malo pogubio po putu prema gore.
 
Aragon im godi al naslov bi trebalo da bude Rea na klapasakiju brzi od nekih drugoligasa na GP motociklima ..al ne sumnjam da bi u pravoj trci bio medju prvih 10..i jos kad bi na kawu stavili carbon diskove i bolje gume..nazalost nikad necemo saznat..jedino se nadat da ce kriza proc i da ce u KHI dosadit pobjedjivat u SBK
I da i ne.

Nemojmo zaboravit da su mali zeleni vise godina pokusavali MotoGP i da se nisu bas proslavili.

Iako dugo godina uzima naslove za redom, nije sada da je Rea preko sekundu brzi od svih ostalih i da nitko iz klase SBK nije bio brzi i dominantniji od njega na nekim utrkama. Njegova najveca snaga je svakako konstanta, ne toliko najbrzi krugovi. Zadnjih par sezona su mu najblizi konkurenti zapravo bili sami sebi veci protivnik nego Rea sam.

Kombinacija njega i zelenih se poklopila savrseno, sada samo treba vidjeti hoce li ga skinuti njegove godine ili ce se netko drugi profilirati kao nova SBK zvijezda.
 
  • Like
Reactions: Nero and Shepa
Vise, markentiski, vrijedi AE i Aprilijino 5 mjesto zadnju utrku neg sve njegove titule al yebiga ne vozi se zbog marketinga 😁
 
Vise, markentiski, vrijedi AE i Aprilijino 5 mjesto zadnju utrku neg sve njegove titule al yebiga ne vozi se zbog marketinga 😁
Nije da se pravim pametan, ali AE je zadnju utrku zavrsio 6. :mrgreen:

U svakom slucaju se slazem sa komentarom. Nikog zapravo ne zanima tko je brzi u cemu, ovo nije olimpijada. Sve sto se broji je koliko ce se cega prodati gdje i kada. Za to treba biti show osoba, sto Rea nikako nije. Kenan je sa naslovima Supersport klase ukasirao vise nego 95% svih vozaca moto urka ikad.
Zamislite VRa bez svih djidji midji, pasica, igracki, gay partnera, lutkarskih predstava, logopedskih organicenja, borbi za nepravednost... Samo bi isao ljudima na zivce i iskrcalo bi ga na 2. stanici karijere.
 
Je.
Ali dokle god u tome još ima sporta, i ne pretvori se u jednu globalnu glupavu reklamu a la F1, ja sretan.
 
Vise, markentiski, vrijedi AE i Aprilijino 5 mjesto zadnju utrku neg sve njegove titule al yebiga ne vozi se zbog marketinga 😁
Tesko je to dokazivo ko je sta vise inkasiro..al zna se da rea ima vecu platu od pola gp vozaca..od alexa sigurno..tako da nebi se bas slozio sa tom tvrdnjom..I svakako rea I alex neidu nikako u istu recenicu..znaci masio sI fudbal skroz naskroz