MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Jako zanimljivi tracevi iz Italije o planovima za slijedecu godinu :oops:

Gresini - nakon odlaska Brivia, Suzuki je sve manje zainteresiran za 2. momcad i navodno sada Gresini Team planira novi DUCATI privatni paket.

VR46 - navodno vec se jako puno pregovara da bi Aprilia i Valentino&Renato mogli oformiti stratesku suradnju za MotoGP klasu.
 
Abu Valentina AlRossi :mrgreen: Hocel u timu vazit ista ljucka prava kao u maticnoj zemlji tima 👊:mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zagrepcan
Luzercad, sta bi da znaju 'rvacki i da citaju ovaj forum :mrgreen:


 
Ovo su najavljivali dugo vremena i konacno je objavljeno.

Top top top materijal, ocito je to jedini nacin na koji JLo moze snimit nesto zanimljivo za gledat :mrgreen:


Znam da svi ne govore talijanski, ali svakako se isplati potrudit ulovit sto se da.

Nisam siguran da bih osobno reagirao drugacije, ali presmijesan je "ubilacki instinkt" JLo-a 😅 Sama Bozja milost sa nebesa je spasila tip od sigurne smrti :ROFLMAO: Nekako sam upravo takvu reakciju i ocekivao...
 
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Shepa
Luzercad, sta bi da znaju 'rvacki i da citaju ovaj forum :mrgreen:


Slijedeca je kako AI prati reacije gledatelja i ako se netko namrsi ili ruzno pogleda vozace, automatski ga se izbacuje sa staze :eek:
 
Ovo su najavljivali dugo vremena i konacno je objavljeno.

Top top top materijal, ocito je to jedini nacin na koji JLo moze snimit nesto zanimljivo za gledat :mrgreen:


Znam da svi ne govore talijanski, ali svakako se isplati potrudit ulovit sto se da.

Nisam siguran da bih osobno reagirao drugacije, ali presmijesan je "ubilacki instinkt" JLo-a 😅 Sama Bozja milost sa nebesa je spasila tip od sigurne smrti :ROFLMAO: Nekako sam upravo takvu reakciju i ocekivao...
Junački je ovo podnija. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: bolcic