MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Kad GP team trepne, SBK skoci.

Kenan je mega manager i dok se ne potpise zadnji ugovor, sve ostalo su samo pripreme terena 😉
 
Kad GP team trepne, SBK skoci.

Kenan je mega manager i dok se ne potpise zadnji ugovor, sve ostalo su samo pripreme terena 😉
Kenan je probal iz 600 u 1000 sbk , pa se posral , zato navija da stoprak ostane , bar dok ne postane prvak ... mlad je ima vremena , ali po meni (pratim ga već dugo) kolko god da je ružan , talent je veliki uz to i radnik , koji voli vozit motor ... bil bu i u gp-u jednog dana vrlo visoko , ako ne i najviše ! (y) (y)
 
Bas na eu2 byrne i witham vele da je stoprakova pobjeda rezultat cjelodnevnih jurcanja po kenanoboj stazici , sa svim mogucim motorima i to lakat u lakat sa starim gumama koje nist ne drze , samo klizu ...al da kenan jos uvijek najcesce pobjedjuje .... :)
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ako je tito u mgp.drza 15 i nize mjesta a sad u wsbk isto, koliko bi turcin moga sa ovim uvatit u mgp🙄
 
Mislim da je ovih dana bila godisnjica Baylissove pobjede u GPu, on je jedini uspio u istoj godini pobjediti i u SBK, i bas dok sam to citao mi je palo na pamet da mu nisu mozda za tu Valenciu slozili F06 motor u ramu i oklope od D16. :mrgreen:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Švabo and Shepa

Ovo me sad vec malo podsjeca na predsezonu i situaciju sa Apriliom. 😮😳🤔

Motor je definitivno OK, valjda strah da nema mjesta uz Fabia?
 
Kad je bal nek je i masenbal :mrgreen: Zahvaljujuci Ducatiu i devizama Suzuki nije osvojio ni jednu utrku a da Ducati nije poceo sa devizama Suzuki bi sve utrke vozene do sada pobijedio 💪 Ybga gube 0,4 sec po krugu znaci min 10 sec po utrci sto bi rekli ostavili bi dosadasnje pobijednike utrka min 5 sec na kraju utrke 👊💪