MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Upo na stazu ili ne to će biti povijesni dan jbg, vjerojatno fešta kakve nikad nije bilo niti će više biti! Obavezno idi, pravi Rossifumi nema uopće šta razmišljat bi-nebi.
 
  • Like
Reactions: dovla
Puno se toga događa ove dane.

Vinales na Apriliji slijedeću sezonu. On je dovodi na podijum 💪👍

Bezzecchi u Petronas 😳
 
Savadori mora na bolovanje, a Dovi je vise za ne nego za da.

Vozaci se traze, mozda prilika za testirati nekog mladjeg?
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ponekad se i slazem s ovom dvojicom :mrgreen: Stjuardese u Austriji samo gledaju dje ko milimetar pozolenio a moras nedje nagazit kad je skoro cjela staza(na ona 4 zavoja mislim sto su na stazi) zelena :p

 
  • Like
Reactions: bolcic
To ti je tako..razvod moze bit gadna stvar


Čitao sam po društvenim mrežama od ljudi koji su bili poslovno na stazi (komentatori, fotografi, reporteri) kako je Vinales cijele krugove vozio na limiteru umjesto da je na vrijeme mijenjao brzine. Nakon toga iz momčadi da su mu na displayu slali poruku da se vrati u boks, no on je još nekoliko krugova vozio tako prije nego je napokon stao.
 
Evo i snimka zadnjeg sektora prije nego je odustao

A novost je da će se i staza mijenjati kako bi bila sigurnija za MotoGP. Između T1 i hairpina u T3 dodat će se šikana kako bi se usporio prilaz hairpinu. Šikana će biti izgrađena tako da ne utječe na stazu kada ju koristi F1.

 
  • Like
Reactions: bolcic
Čitao sam po društvenim mrežama od ljudi koji su bili poslovno na stazi (komentatori, fotografi, reporteri) kako je Vinales cijele krugove vozio na limiteru umjesto da je na vrijeme mijenjao brzine. Nakon toga iz momčadi da su mu na displayu slali poruku da se vrati u boks, no on je još nekoliko krugova vozio tako prije nego je napokon stao.
..mislis drzao ga namjerno u blokadi, bez saltanja gore.