MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Vrti u petoj u crveno nece da presalta u sestu, vozika se na stazi 5sec sporije od ostalih i nema kazne a par mm preko u zeleno i kazna :poop:
Trebala mu je masina riknut i ulje propisat da se svi ostali povaljaju 👎👊🤛
Nije mi jasno tko bi ga trebao kazniti što sporije vozi?
Kazna za prelazak ili izlaz sa staze ili gaženje zelene linije je za sve jednaka.
Malo si me zbunio svojom izjavom.
 
Ovi motori su jako nafurani i ne fali im puno da riknu tj da propisaju a kad 5 krugova cijelu ciljnu, koja nije kratka, vozis u blokadi u petoj umjesto u sestoj ne fali puno da motor rikne i ulje propisa.
Sta bude kad motor iza naleti na ulje ne treba puno znanja, dakle ugrozava sigurnost ostalih vozaca sto je puno opasnije nego par mm po zelenoj.
 
  • Like
Reactions: Spori
Ode Vale i ostadoše bez tvorničke Yamahe. Iduće godine, ako je bude za njih, dobivaju slabije motore.
Koliko sam skužio SRT će dogodine imati oba motocikla 2022 verziju, ali "B-spec" ili u prijevodu bez tvorničke podrške.
 
  • Like
Reactions: Spori
Screenshot_20210814-140155_Samsung Internet.jpg
 
Ovi motori su jako nafurani i ne fali im puno da riknu tj da propisaju a kad 5 krugova cijelu ciljnu, koja nije kratka, vozis u blokadi u petoj umjesto u sestoj ne fali puno da motor rikne i ulje propisa.
Sta bude kad motor iza naleti na ulje ne treba puno znanja, dakle ugrozava sigurnost ostalih vozaca sto je puno opasnije nego par mm po zelenoj.
Pricamo sto bi bilo kad bi bilo.
Do god se ne dogodi, nista se ne poduzima.
Oticu korak u povijest.
Titanic i nedovoljan broj camaca za spasavanje,.... tada su poceli razmisljati i uvoditi sto sve ne da poboljsaju sigurost.
U novijoj povijesti kaveza na F1 bolidima.
Odluka nije na sudcima, niti na kontroli utrke da sankcioniraju vozaca.
Tim moze opozvati vozaca, ali ako on ne zeli i ne smeta drugim vozacima, nis od toga.
Sad koliko oni mogu sugerirati kontroli utrke za crnu zastavu neznam.


Sad mi je palo na pamet.
Da li se ikad dogodilo da je tim to napravio u proslosti. Opoziv vozaca crnom zastavom???
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Glavni sudac/suci odlučuju o zastavama, momčad nema utjecaja na to.

Meni se Yamahina službena izjava (dio o ugrožavanju sebe i drugih) čini više kao damage control/čuvanje obraza zbog toga šta im se vozač oglušija na pozive s displaya da se vrati u box.

Doduše... ako je stvarno ima gremline u elektronici, čudi me da mu nisu na ručnoj tabli napisali da se vrati u garažu.

Sve skupa mi se samo pari ka ružan razvod u kojem obje strane imaju masla na glavi.
 
Reka je danas da uopće ne razmišlja o tome.
Primarni cilj mu je osvojit WSBK prvenstvo, nakon toga... tko zna.
 
Pricamo sto bi bilo kad bi bilo.
Do god se ne dogodi, nista se ne poduzima.
Oticu korak u povijest.
Titanic i nedovoljan broj camaca za spasavanje,.... tada su poceli razmisljati i uvoditi sto sve ne da poboljsaju sigurost.
U novijoj povijesti kaveza na F1 bolidima.
Odluka nije na sudcima, niti na kontroli utrke da sankcioniraju vozaca.
Tim moze opozvati vozaca, ali ako on ne zeli i ne smeta drugim vozacima, nis od toga.
Sad koliko oni mogu sugerirati kontroli utrke za crnu zastavu neznam.


Sad mi je palo na pamet.
Da li se ikad dogodilo da je tim to napravio u proslosti. Opoziv vozaca crnom zastavom???
Ovako su isto kaznili Hopkinsa kad je cipelario suzangiju I trehno ga u sljunak..heeh..car..kad se govno kvarilo nonstop..sta drugo da uradi
 
  • Haha
Reactions: Spori
It is ofišl!!!!

Maverick Viñales to race with Aprilia in 2022​

The Noale factory have confirmed the Spaniard will join Aleix Espargaro in their ranks next season​

 
"The Vinales deal is a stunning coup for Aprilia, which couldn't even tempt a Moto2 rider at the end of last season, but has now signed a nine-time MotoGP race winner and currently the second-highest paid rider on the grid after Marc Marquez"
 
Last edited:
"The Vinales deal is a stunning coup for Aprilia, which couldn't even tempt a Moto2 rider at the end of last season, but has now signed a nine-time MotoGP race winner and currently the second-highest paid rider on the grid after Marc Marquez"
Samo on je toliko lud. Vjerojatno su pitali psihijatra od Maniaca za kojeg sličnog pacijenata i evo ga!