MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Nemoj me handrit, gdje bi bio KTM da nema Matiseceve love koju Aprilia nazalost nema. Nisam fan Aprilie nikad nisam ni bio nit bi kad kupio njihov motor al ovo sto rade u GP je (y) cakstovise :mrgreen: ne volim ih i njihove motore al su za kapu skinit (y)😎💪
 
  • Like
Reactions: bolcic
Jbg, u sportu su danas energetska pića šta je nekoć bila duhanska industrija.

Osim toga, traženje sponzora dubokih džepova nije zabranjeno pravilnikom, tako da je priča o jadnoj maloj tvornici koja jedva krpi kraj s krajem potpuno promašena.

Neka vježbaju, pizda im materina.
 
Sad mozda lakse nadju lovu jos kad Vinales iz inata stare gazde podere trebali bi naci kakovog dobrog sponzora ipak su bolji od Bologneza koji se rasipaju lovom :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nero
Vinalesa je sjebo ego što je u Yamahi pao u drugi plan ali nije skužio da on u Yamahi nikada nije bio u prvom planu. Trebao se za to izboriti svojim vožnjama a stalno je nešto srao po motoru dok sa istim motorom mali francuz pere-dere. Osobno mislim da ništa od njega ni u Aprilii . U početku će se moći izvlačiti da je tek došao na novi motor ali kasnije će biti sve po starom. Možda blicne koju utrku (najgore po njega odmah prvu) a onda oscilacije i jaukanje.
 
MVK je prvo izjavio da nikada nece napustiti Suzanu, a onda se narajcao na drugu i ostavio je.
Zatim je imao valunge kao da ima mengu...odlican pocetak sezone i zimski san ostatak sezone.
Zadnje sam primjetio izjavu nakon prve trke ove sezone...nesto u stilu "Volim se natjecati sa ostalima u timu"...ili ti sa Francuzom.
Ego tripovi...cini mi se.
 
MVK je prvo izjavio da nikada nece napustiti Suzanu, a onda se narajcao na drugu i ostavio je.
Zatim je imao valunge kao da ima mengu...odlican pocetak sezone i zimski san ostatak sezone.
Zadnje sam primjetio izjavu nakon prve trke ove sezone...nesto u stilu "Volim se natjecati sa ostalima u timu"...ili ti sa Francuzom.
Ego tripovi...cini mi se.
Prvi put cujem da je neki motogp vozac egomanijak.
 
i3Lbhxe.jpg


Bogovi su pali na tjeme.


Obožavam Zarca.
 
Pedro Acosta i Augusto Fernandez u Red Bull KTM Ajo Moto2 momčadi iduće godine. Augusto se seli iz Marc VDS Moto2 momčadi, dok Acosta stiže iz Moto3.


Manuel Gonzalez zamijeniti će Baldassarrija na MV Agusti u Moto2. Baldassarri se mučio zadnje 2-3 utrke i u dogovoru sa momčadi prioritet će se staviti na puni oporavak
 
  • Like
Reactions: bolcic
Pedro Acosta i Augusto Fernandez u Red Bull KTM Ajo Moto2 momčadi iduće godine. Augusto se seli iz Marc VDS Moto2 momčadi, dok Acosta stiže iz Moto3.


Manuel Gonzalez zamijeniti će Baldassarrija na MV Agusti u Moto2. Baldassarri se mučio zadnje 2-3 utrke i u dogovoru sa momčadi prioritet će se staviti na puni oporavak
Sa.tom.reputacijom iz moto2 otic u ktm men je otprilike ka doktorirat pa se zaposlit na salteru u drzavnoj upravi