MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Loše vijesti na loše vijesti...
ajte, bar će amerika. Večernja! brojimo sitno
>Miller dobiva
 
Vinales preskace, tragedija u obitelji…

Tragedija jest..zalosno mlad momak..al ovo je cisti biznis..dali je MV u borbi za prvaka bila bi druga prica..ovako neide mu se po amerikama tam vam dzabe..I sta znaci 14 dana..sad kao nece a poslije nema problema zaboravio sam..seru ko foke
 
  • Like
Reactions: Nero
Tragedija jest..zalosno mlad momak..al ovo je cisti biznis..dali je MV u borbi za prvaka bila bi druga prica..ovako neide mu se po amerikama tam vam dzabe..I sta znaci 14 dana..sad kao nece a poslije nema problema zaboravio sam..seru ko foke

Da, Vinales nikad nije ''radio'', najmanje krugova uvik odradi na treninzima.
 
Možda i bolje ovako, zna da plasman neće biti ne znam kakav pa da još ne napravi veći problem.
 
Među uzrocima što Mir nije uspio ponovno potvrditi svakako je nekonkurentni bicikl: dok su Yamaha i Ducati narasli, Suzuki je ostao više -manje na razini prošle godine .

Motori su isti prosle i ove godine za sviju osim Aprilie i KTM-a
 
  • Like
Reactions: bolcic
Motori su isti prosle i ove godine za sviju osim Aprilie i KTM-a

Aerodinamika i motori su bili zamrznuti do početka ove sezone baš svima, uključujući i Apriliju i KTM. Ali su sa početkom ove sezone mogli donijeti nadogradnje (npr. aerodinamika na Ducatiju je dobar primjer, sustavi za promjenu visine koju je Suzuki tek pred par utrka počeo koristiti i sl).
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Slijedeći korak je otvaranje i zatvaranje krilaca u ovisnosti dal kočiš ili ubrzavaš, ....slično kao u drs-u ... o_O
 
Nisu daleko, nekad se cini kao da ih je ducati ucijenio . Il nam pustite da stavljamo kojekakve pizdarije ili mi odose is mgp