MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

šteta za Iannonea….šteta jbg ...treba jednog takvog munjenog na gridu :cool:
 
Taci ne bi dali repsolku ni da im firma o tome ovisi, ne znam zašto. Vjerojatno im ne treba više naslova prvaka, nema mjesta u regalu?
 
Dam se kladiti da nije forsirao onu 1. utrku nakon ozljede da bi mogao voziti kraj ove sezone.

A Taka po meni ima birthright voziti Repsol. ;)
 
Putovnica, da.
Jedino da ga tata marquez usvoji. Kao vanbračnog sina.
A svem se više čini da je MM spreman za CIOS.
 
Citao sam i ovo i sve prije ali mi i dalje nesto ne stima. Morali su nesto opako sjebat prije nego sto ga je prozor napao.
Pa sjebo se sam zato sto je iso sklekove pravit i vozit motor 5 dana poslije loma ruke..vidio da neide i poslije opet dizi tegove dok ga prozor nije dojebo..sad kao treba ga sazaljevat jadnik..treba ga jebat :mrgreen:
 
Citao sam i ovo i sve prije ali mi i dalje nesto ne stima. Morali su nesto opako sjebat prije nego sto ga je prozor napao.

Problem je u tome kaj takva vrsta operacije sa pločicom i šarafima je mogla biti napravljena nekome ko radi uredski posao.
Prvo zato jer su ogromne sile na motoru, a drugo jer ruka nije u "fiziološkom" položaju nego cijelo vrijeme u rotaciji kad se držiš za ručke.
Općenito je kirurški čavao metoda izbora za cjevaste kosti.
Njemu su sa šarafima kada su pričvrstili pločice napravili dodatan stres, to je puklo i kost naravno ne zaraštava zbog disbalansa u razgradnji/formaciji kosti.
Uglavnom je skroz sjeban, nebi se čudil da mu je i karijera u pitanju

Sličnu situaciju je imal Višak sa svojom nogom.
Stavili pločice i šarafe, puklo nakon 6 mjeseci, stavili čavao i dokrpali prvotnu pukotinu sa komadom druge kosti i stavili određeno biološko ljepilo ili tak nekaj da potaknu cijeljenje.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Htio sam reci da razlog mora biti u njegovom ekspresnom oporavku i nadrilijecnicima. Napisao sam vec prije da sam imao istu ozlijedu i da nema sanse da se to zalijeci u par dana. Sreca da mu pri tome nisu ozlijedili zivac. Ako nisu...
 
Pao je tisuću puta i niš mu nije bilo...sad ga trefilo i mora trpit …. ni prvi ni zadnji vrhunski sportaš kojega ozljede koče u karijeri ... :cry:

Nego, taj koji ga poslao 5 dana nakon operacije na motor je stvarno papak .. nema opravdanja (n)
 
  • Like
Reactions: piljun and pikacu79
Htio sam reci da razlog mora biti u njegovom ekspresnom oporavku i nadrilijecnicima. Napisao sam vec prije da sam imao istu ozlijedu i da nema sanse da se to zalijeci u par dana. Sreca da mu pri tome nisu ozlijedili zivac. Ako nisu...

To svakak. Bili su lakomi za kratkom sezonom, Coronom i naslovom prvaka.
Obilo im se o glavu, čak puno duže nego kaj su ikad zamišljali.
 
Budu doktori sredili mm-a preko zime, dosta vremena je do pocetka sezone. Taman da nakon ljetne pauze dođe u top formu bude favorit za naslov prvaka. Nego crutchlow potpisuje za yamahinog test vozaca? A tko bi mogao iz wsbk na apriliju?