MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Sto brzi povratak na stazu mu zelim..da ga sto prije ovi omladinci pocnu derat ko beba zvecku..kako konj nema zivaca ima da popizdi
 
  • Angry
Reactions: e39
Mislim da su oni svi zajedno odlučili obzirom na kratku sezonu hoće biti što prije na stazi.
Kaj se tiče prve operacije, odmah nakon izlaska rentgenske slike ruke počele su priče o tome da je operacija loše izvedena (pločica sa šarafima umjesto čavla kroz cijelu kost)
Edit: Obzirom da je operacija trajala 8 sati, oni ne da popravljaju tu ruku, nego spašavaju
Jedno je medjusobno razumijevanje i najbolje želje, a drugo je potpis osobe koja je zadužena za sigurnost i zdravstvenu ispravnost svih vozača 😉
 
Pa da ponovo Repsolku vozi :mrgreen:
Valjda će uspjetlti sa tužbom

Valjda će uspjeti barem ovoliko iskamcit sa tužbom pa da mu se i ta želja ostvari:

 
Kako to da vise ne ide kod Mirka pod nož?

🙄 🤕

The surgery, carried out by a team made up of doctors Samuel Antuna, Ignacio Roger de Ona, Juan de Miguel, Aitor Ibarzabal and Andrea Garcia Villanueva
 
  • Like
Reactions: Ceki
Ma vratit ce se on na stazu nakon operacije al.sigurno nece bit ka.prije . Svi su govorili da ga sreca ne moze bas toliko mazit i da jednom mora doc kraj. E ovo je upravo to , dosta bilo.ispuca si sve kredite sad kao i ostali
Vratice se al pitanje je kad...sad jos i neka infekcija..ostaje u bolnici do daljnjeg..samo da mi je zavirit kakav je ugovor potpiso..imal neka klauzula ata ako
 
Kako to da vise ne ide kod Mirka pod nož?

🙄 🤕

Mirko je svoje izoperiral kod njih. Cak ce i u motor pocet sipat Ina Deltu umjesto Repsola

Opet nova objava od HRC-a: zadovoljni nakon tih par dana od op., izolirali bakteriju iz kosti i dobit ce antibiotik da to zacvika

 
Mirko je svoje izoperiral kod njih. Cak ce i u motor pocet sipat Ina Deltu umjesto Repsola

Opet nova objava od HRC-a: zadovoljni nakon tih par dana od op., izolirali bakteriju iz kosti i dobit ce antibiotik da to zacvika

Objavama iz hrc vjerujem..uvijek istinu govore :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:..seru ko foke..sad kao neka infekcija.. sumnjali su i prije ali mi sad prvi put cujemo..zato ga ruka bolila..haj kazu treca sreca, a ima i ona ...dok jednom ne smrkne drugom ne svane..Dovi trlja ruke
 
  • Like
Reactions: bolcic
Kad čitam ove službene objave, samo čekam da jave kako je na lutriji porezne za nagradno oduzimanje, Markica izgubio i pravo na korištenje oba ručna palca na 3 godine...

Bit će tu još svega kroz neko vrijeme...
 
Moram se malo pokrit ušima od srama jer naime do prekjučer nisam znao da je naš Krešica već nekoliko godina Dovijev osobni asistent.Tako da, ako odluči potpisat, on će prvi znati. :mrgreen:

Kolko sam videl na fejsu od Kreše da je stavil video od svoje Honde GP u Repsol bojama :)
Tak da nam je indirektno javil :mrgreen: