MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

test u sepangu otkazan..znaci onaj konj ima jos srece nije sve potrosio:mrgreen:..nije neka korist al ako nemoze on nemoze niko..lakse se dise
 
Što kaže Dovi
Ma kenja i i iskrcava sad kad viae se ne moze prijavit ni na Bobo Cup na Grobniku...

Zanimljivo kako mu je bas sad pukla kapa o stvarima iz 2019.. 🤮

Nikad mu nisam bio fan, ali sam ga postovao i cijenio. Dobro je to pocep isprati...
 
  • Like
Reactions: piljun
Ma kenja i i iskrcava sad kad viae se ne moze prijavit ni na Bobo Cup na Grobniku...

Zanimljivo kako mu je bas sad pukla kapa o stvarima iz 2019.. 🤮

Nikad mu nisam bio fan, ali sam ga postovao i cijenio. Dobro je to pocep isprati...

Nije mu uopće pukla kapa nego je naveo da je početak kraja bio sastanak sa Gigijem sredinom 2019 i da nikad nisu dobili ponudu na stol. Ne mislim da postoji razlog sumnjati u to, pa isto su napravili svima, od Stonera, Rossija, Dovija, Lorenza... To su Talijani, njihov stil i njihova logika, tko ih ne pozna teško može shvatiti. Oni su sami sebi svrha a rezultat je posljedica, dobar ili loš uopće nije presudno..
 
  • Like
Reactions: zagrepcan and Shepa
Nije mu uopće pukla kapa nego je naveo da je početak kraja bio sastanak sa Gigijem sredinom 2019 i da nikad nisu dobili ponudu na stol. Ne mislim da postoji razlog sumnjati u to, pa isto su napravili svima, od Stonera, Rossija, Dovija, Lorenza... To su Talijani, njihov stil i njihova logika, tko ih ne pozna teško može shvatiti. Oni su sami sebi svrha a rezultat je posljedica, dobar ili loš uopće nije presudno..
Ma sve to stoji. Ja osobno ne volim pametovanje i filozofiranje u retrospektivi.

Kako ih poznas ti i ja, siguran sam da bi ih trebao poznati i on, obzirom da je ke i sam talijan, a trebao bi imati uz sebe jos koju osobu sa bar 2 mozdane stanice i na vrijeme nesto poduzet.

Cinjenica je da je ove sezone upao u krizu i da ga je pomelo.

Da je mid 2019 stvarno doslo do zatvora meni znaci da on u 18 mjeseci nije bio u stanju naci nista drugo...
 
Evo, opet haos.
Sad će Morbidelli uzeti još jedan naslov.
 
Kad je Dovi u pitanju čini mi se da je kod njega "zamor materijala" glavni faktor, a u kombinaciji sa odugovlačenjima poslodavca, i on je splasnuo.
No netreba sve to gledat crno jer nije bio "nezbrinut" u Dukatiju, imao je otvorena vrata da postane champ, nije ostvario...idemo dalje.

Mislim da bi mu godinu dana bavljenja hobijima tipa autoutrke (već je vozio) ili vozit u nekoj manje zahtjevnoj ekipi opet otvorilo apetit, u protivnom ga možemo smatrat penzionerom, nedorečenim...
Pošto je ko mulac na Grobniku započimao karijeru, nebi imali niš protiv da i na zalasku bude prisutan.....(kod Dede na ćevapima npr.)
 

Attachments

  • 2016-andrea-dovizioso-lamborghini-squadra-corse.jpg
    2016-andrea-dovizioso-lamborghini-squadra-corse.jpg
    155.2 KB · Views: 70
  • Like
Reactions: pikacu79 and bolcic