MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Meni takodjer puno skladnije linije od LEGO Warriors-a. Bas me zanima Suzana ako ce nastavit sleek design ...
 
Aprilia očito, a pretpostavljam da će i Suza slično - upravo suprotnu filozofiju - što fluidniji dizajn
 
R.I.P. Fausto
 

Attachments

  • gresini2.jpg
    gresini2.jpg
    167.8 KB · Views: 98
R.I.P., velikan...nazalost, cim mu se pogorsalo, znao sam sto ide. Prokleta bolest, jer krene nabolje i preko noci zbogom..
 
Tužan je dan... jbg,
sry ali meni je ovo presmiješno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I wanted to try to put my elbow down like Marquez - said the Ducati Aruba SBK team rider - but it didn't help to avoid this". The British rider,
1614108310624.png
 
  • Like
Reactions: pikacu79
MM:
Tvrdi da nakon treće operacije desne nadlaktice, koju je slomio još u srpnju u Jerezu, oporavak konačno ide po planu, ali da se ovaj put neće vratiti dok ne bude 100% zdrav. Odnosno, dok mu liječnici ne potvrde da u slučaju pada neće doći do loma ruke na istom mjestu. Marquez se nada da bi takvo zeleno svjetlo možda mogao dobiti već do prve utrke sezone, koja bi se trebala održati posljednjeg vikenda u ožujku u Kataru, no teško se oteti dojmu da to djeluje pretjerano optimistično, to više što i sam priznaje da mu je desna ruka trenutno na samo kakvih 20% dosadašnje snage. Ne bi nas stoga čudilo da propusti obje utrke u Kataru, pa onda i onu u Portimau, te da se početkom svibnja vrati na utrci u Jerezu.
 
Ekipa se zagrijava u Catalunya, a Zare i Maverick u Almeriji.

Naravno "STOCK" materijal...