MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Eeee , ako.petronas bude ove.sezone ispred 1. Momcadi to ce bit pisurija

159843372_2548959172072458_8050651679711089063_o.png
 
Ima, ja sam kod frenda gledao prošlu sezonu na njemu (maxtv).
Koji točno paket nisam siguran, mislim da imaju popis na webu.
 
A1 popusio sport klub.. nema se vise gdje pratit gp.. ne znam jel ga ima na tcomu??
Da, kako sam već spominijao. Ja sam se prije godinu danas prebacio s iskona na t-com samo zbog toga. Malo je skuplji i malo je bolji (manje šteka)
 
  • Like
Reactions: dovla
Baš sam to sada pročitao. A taman dogovorili F1 i Bundesligu. I to me prevagnulo da potpišem novi ugovor sa A1. Mamicu im...
A kako će imati Arenu na A1, valjda će onda Sportklub preći u HT. Ne znam.
 
odgađam odjebavanje bneta/a1 već dugo vremena iz nepoznatih razloga al sad konačno imam poticaj da to čim prije napravim
 
Last edited:
Ne kuzim zabarski, al ispravi me ako sam pogresno skuzio, a skuzio sam da ce to biti Safety bike isto kao Safety car :unsure: Ako sam dobro skuzio :mrgreen: onda je to luzerluk na kubik od strane doticnog moto proizvodjaca 🤣 Najvece natjecanje u moto sport svijetu i ti s sporckim motorom Sejftujes a ne smijes da utrke vozis :poop:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
E bas mi danas skinuli 140.eura jer sam.zaboravio maknut automatski renew. Sad ih moram molit da bi ja odusta 🤣🤣🤣


E..Je li se može to preko neke aplikacije gledat na bilo koji smart tv kad uzmeš pretplatu?