MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

"Nine time MotoGP race winner."
:eek:o_O
Je to citam 24 sata ili Jutarnji????
Ima on 135 starteva u kraljevskoj klasi i ravno 9 pobjeda i 28 podija, u moto2, 4 pobjede i u moto3, 8 pobjeda, vozija je i 125 i ima i tamo pobjeda...
 
Vinales i aprilia iduce godine… bit ce svasta. Vjerujem da ce bi u najmanju ruku kopija ianonena da danasnjoj apriliji. AE ok vozac, jako puno truda i vremena ulozeno. Al njima treba maniac, makar maniac No2.
Ja mislim da je to br. 12
Il
Kako god bude u 2022.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Najbolje šta mu se moglo dogoditi je taj prijelaz u Apriliju, nema šta izgubit, uvijek može izmislit razlog pušenja, a i da vozi rasterećeno bez pritiska, bar do kraja sezone. Svi profitiraju, Aprilija dobiva nekog koji donosi neka druga iskustva, AE suvozača da vidi koliko vrijede njegovi uspjesi, Yamaha se rješila vozača skojim nebi nikad osvojila prvenstvo.
Ianonea ne uspoređujte, to je sasvim drugi level, šteta da ga nema na gridu
 
Tako je! Nije jadan nista kriv, sustav se okrenuo protiv njega. Bio je prevelika prijetnja za Marqueza i spanjolski tron pa su ga perfidno maknuli. Prica se da je Ciabatti nasao konjsku glavu u krevetu pa ga je morao izbaciti iz Ducatija. Isli su toliko daleko da su mu podmetnuli neku kurvu i lazne napise o operaciji usnica. Obicne mutikase i smutljivci.🤪
 
Maverick vec drugu setemanu na RS na testu i onda pada odluka kada i kako iskoristiti 6 WCa koliko ima na raspolaganju Noale Team pod koncesijom.

Između Vinalesa i Doviziosa, mislim da nema puno razmišljanja.

Ceka nas fenomenalan finish sezone 😎
 
Vinales i aprilia iduce godine… bit ce svasta. Vjerujem da ce bi u najmanju ruku kopija ianonena da danasnjoj apriliji. AE ok vozac, jako puno truda i vremena ulozeno. Al njima treba maniac, makar maniac No2.
Ja mislim da je to br. 12
Il
Kako god bude u 2022.
maniac no2 hahahaha
vinjales je najveca ckapi na cijelom gridu...da si napisao bilo koga drugog, bolje bi pogodio