MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Pa ako.Rins ostane u suzukiju to će biti vrlooo cudna odluka vodećih suzukijevaca.
Ja bi i Mira odjeba pa sve ispocetka .
 
Nero ti si maka, koja kanta jebateled,
Jedan padavicar, nemoze trku odradit do kraja, a ovaj drugi pali na guranje, pokrene se jedino kad mu japanac krene mahat prstom sa.grida a i to ga drzi krug dva
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Zahuktalo se!

Brijem si da Mir izvlaci koliko se moze.
Dati otkaz Rinsu i Suzukiju.
Ostaje Mir.

Rins mi je bomba, samo malo previše želi nadoknadit nedostatke te kršine koju vozi :D
Nero ti si maka, koja kanta jebateled,
Jedan padavicar, nemoze trku odradit do kraja, a ovaj drugi pali na guranje, pokrene se jedino kad mu japanac krene mahat prstom sa.grida a i to ga drzi krug dva

Ma je je, dobar rsv v2 bi odera taj suzuki po ravnom :D
 
  • Haha
Reactions: piljun
Drag mi Rins jos od stoljeca 7. ali...
Kada drzi ritam sa vodecima, pada.
Kada je sredina, ok.
Losa sezona? Ne bih rekao, dugo je on tamo.

@DjokerNole mu je u blizini kupio kucu. 🎾
Neka s njim malo vjezba konstantnost / koncentraciju. 🧘‍♂️🀄🧘‍♀️
Za iduci team u koji ce ici... 🕺
 
Zar strucnjaci nisu rekli da je Suza bila najbolji motor prosle godiene :unsure: S obzirom da je razvoj bio zamrznut ove godien dakle isti motori od prosle godine onda bi i vozaci trebali biti ne daleko od proslogodisnjeg rezultata ili je prosle godiene Brivio bio kljucni faktor :mrgreen: Ne los motor(nije top ko Dukac al nisu ni ostali) vozaci prosjecni i opet bolji od Matesicevih milijuna :mrgreen:
 
Prošle godine su Mir i Rins izvukli maksimume iz Suze, dokazali da su najjači par vozača na gridu i pored dominantnih dukaca, presmješni su ti bjegovi na pravcima ili bolje rečeno zaostajanja Suza , presmješno, razočaravajuće, ove godine se sve još i pogoršalo sa dobrim vožnjama dukatijevih vozača.... Mir je opet izvukao maksimum, Rins prejebeno vraćao pozicije po zavojima, agresija ima granice... al kako voziti kad te svi prepišaju na pravcima kao da stojiš ... bilo je glupo to gledat ;) ..... slabosti i ograničenost treba tražiti u njihovoj nedorasloj garaži (n)
 
Suzuki je Yamaha -5%, ako ne računamo ono spuštanje dizanje, kad i to uračunamo, onda su minus 10% u odnosu na đamahu.

Yamaha je ok, al -5% u odnosu na đukca. Koji opet ima još bolje spuštanje/dizanje.
 
Suzuki je Yamaha -5%, ako ne računamo ono spuštanje dizanje, kad i to uračunamo, onda su minus 10% u odnosu na đamahu.

Yamaha je ok, al -5% u odnosu na đukca. Koji opet ima još bolje spuštanje/dizanje.

Ja imam najbolje dizanje, spustanje me zna zezati.