MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

:sick:

IMG-20211224-WA0004.jpg
 
  • Haha
Reactions: Shepa and pikacu79
Ducati bi bio ovakav da nije bilo Lorenza? deda je bio davno pa da ne pizdim..no ako netko trazi i dobije, onda valjda vrijedi neki q...povrat novca je iza ugla..

s obzirom na sponzore koje Quartararo ima, ne sumnjam da zna zasto trazi..
 
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi

U sjeni parade oko lijecnikovog upokojenja, s ovom sezonom zavrsava jos jedna MotoGP era :/ I da sam bio u mogucnosti nesto slicno si priustiti, moram priznati da nisam siguran bih li se usudio probat djir. Randy je svakako mega idol 💪

9 sekundi sa putnikom od Pole vremena :eek::oops:o_O WTF !?!?!? Pa to je skoro kao recimo Kaba ili JBT na utrkama :geek::alien::devilish:
 
Za 2022..za ovu ima vec potpisano...kad je MM mogo dobit od honde toliko sto nebi I ovaj..dvije sezone je bolji od njega...de ne spominjemo dedu ili Lorenza sto su opljackali ducati

ma to mislim, meni cim zavrsi sezona pocinje druga, tj nisam jos ni svjestan. nikad nisam popratio da su tolike cifre zato sam malo ostao u cudu, ali ako je to normalno...
 
dogovor sa Saudijskom naftnom kompanijom Aramco je i službeno propao, a VR46 Racing Team je danas objavio i tko će biti glavni sponzor ekipe. Ekipa će se u MotoGP i Moto2 klasi natjecati pod imenom Mooney VR46 Racing Team, a tvrtka Mooney je prva talijanska "proximity banking & payments" kompanija.

df361a1364.jpg


 
Ima toga jos Moto America, Japan Superbike, France Superbike AMA SX250