MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ne znam stvarno.
Ovo mi spada u rubriku vjerovali ili ne.
R1 me przio, pa sam izolirao grane.
Ali ovo...s vanjske strane...ruka i noga... 🧐😧
Honda se bez Magic Marc-a potpuno pogubila.
Steta za oboje.
I za nas sto propustamo.
Mislim da se ovi padavicari ne mogu mjeriti sa njim kada je imalo zdrav i prisutan pri razvoju.
20 vs 93 :love:😩.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Sta je neki spojler da baca toplinu preko noge sa grana?

Od cega tek onda ima opekline po rukama?
Evo od cega sam ja imao.
Dolazim s komadom na motoru, tulum uz jezero, stara ekipa, bajka,... black out, budim se nasred puta kao strvina, 10:30h, sunce przi, kljucevi 3m od mene puzem do njih, motor je nekim cudom tu, ljudi prolaze sa djecom na kupanje, okrecu im glave da me ne gledaju, izgorile ruke i noge, ali i glava za razliku od Bradla.
 
Najsmjesnije od svega je sto se repsol ronda ponasa ka da ima najbolju postavu na svijetu.

Prost i senna modernog moto gp a krutejeba
 
Ako je polomljeni Marquez s tim motorom mogao dolaziti 5,6,7 koji bi dolazio da je bio potpuno zdrav ? Realno imaju potpuno novi motor pa je za očekivati da će se na testiranjima prije iduće sezone ipak neke stvari ispraviti.

(y)
Marc Ayerton Senna je izvan svih kriterija.
On je Rocco Siffredi MotoGPa! 💪
Nadam se da nitko nece izgoriti na tom motoru. :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pamzor and pikacu79
Alex Marquez napušta LCR i navodno bi uskoro trebao biti potvrđen za Gresini Racing. To također znači da bi najvjerojatnije Oliveira trebai na RNF Apriliju, a Rins na LCR Hondu





EDIT: Tech Talk o porukama na displayu

Rins preferira 2023 specifikacije motora a od LCR, RFN i Gresinija samo je LCR sigurno na 2023 Hondi.
Mislim da je to njegov izbor.
Neznam kako netko daje mjesto Alex Marquezu, šteta što Olivera nije na tvorničkoj Apriliji, ali i RNF će biti mislim odličan spoj.