MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Rins preferira 2023 specifikacije motora a od LCR, RFN i Gresinija samo je LCR sigurno na 2023 Hondi.
Mislim da je to njegov izbor.
Neznam kako netko daje mjesto Alex Marquezu, šteta što Olivera nije na tvorničkoj Apriliji, ali i RNF će biti mislim odličan spoj.
Ali rnf ima sa aprilijom 4god ugovor
 
Alex Marquez i Fabio Di Giannantonio u Gresiniju dogodine


EDIT: Sada na warmupu iz Ducatija kažu kako misle da Alex ima potencijala ali do sada nije imao motocikl na kojem to može pokazati.


Ostaje za vidjeti za dvojac Martin - Bastianini koji od njih će na Pramac, a koki uz Bagnaiu
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bolcic
Alex Marquez i Fabio Di Giannantonio u Gresiniju dogodine


EDIT: Sada na warmupu iz Ducatija kažu kako misle da Alex ima potencijala ali do sada nije imao motocikl na kojem to može pokazati.


Ostaje za vidjeti za dvojac Martin - Bastianini koji od njih će na Pramac, a koki uz Bagnaiu
Koliko onda Nakagami ima potencijala?
 
Screenshot_20220626-071822_Instagram.jpg
 
Pa pise ti u naslovu LCR osim sto si nepismen i corav si :mrgreen:
 
Što mislite o mlađem Marquezu i dukcu ? Osobno mislim da će mu barem psihički biti lakše kada se makne iz Honde.
Huh, nakon Rossijevog izleta u Duc više nemam očekivanja :D
Kad se to dogodilo mislil sam Talijan na talijanskom motoru i to Dottore, to bu brutalno, ali na kraju se nije nikak mogel saživet s Ducom, za mlađeg Marqueza nadam se da bu mu sjel jer ak se to dogodi mogel bi ostvarivat zapažene rezultate. Ducatiji su brzi i konkurentni za postolje, a za GP Hondu generalno je mišljenje da je teška za vozit tak da možda "procvate" na Dukcu
 
Što mislite o mlađem Marquezu i dukcu ? Osobno mislim da će mu barem psihički biti lakše kada se makne iz Honde.
Slažem se (y)

Za maloga bi bilo najbolje da se skroz makne iz tog svog okruženja gdje caruje samo stariji brat i živi u njegovoj sjeni , da ode živjeti daleko , nađe neki cicati komad i izbaci iz glave i brata i onog polunormalnog oca ... A.Espargaro bi mu trebao biti vodilja kako raditi, uložiti cijelog sebe u projekt, riskirati i na kraju uspjeti a ne brat, ...njega nikada neće moći preskočit i da ovaj ode sutra u penziju :rolleyes:.

Alex je u moto2 bio odličan, meni se sviđalo kako vozi, bio je čisti potencijal za motogp ali i onda su ga već počeli jeb.at sa tim da ide u motogp jer to ga brat gurka i sl. , al sjetimo se Alex je bio fakat odličan ;) . Prvi zajeb šta je otišao u bratovu štalu a ovi su ga brzo preselili u drugu momčad, poslije je počeo baš dobro vozit hvatao postolja ,a onda stop... ova sezona do sad ništa...

No svejedno drago mi je da ostaje u motogp-u, i to baš što se miče iz tog Honda okruženja, što će u nekom novom timu na drugačijem motoru imati izazov. Samo nek se i onaj stari makne od njega , mali će procvjetat :cool:, nadam se da je sposoban to realizirat.
Naravno da je sponzorska lova bitna bez nje ništa , to se zna i netreba ponavljat, uostalom mnogi bi već odavno dobili pedalu da nemaju pokrivena leđa, stoga Alexu treba nova prilika, nadam se uspješna.... za njega i naravno tetu Gresini.;)(y)
 
Meni nikako nije jasno kako Yamaha uzme Morbidelija i za sljedecu sezonu, bude li na knap nedostajat će im dobar drugi vozač jer Fabio trenutno gura sam protiv svih.
Vinales je sve bolji i pomagat ce Aleixu, Miller Pacu itd.....

LCR Honda će imati zanimljivu postavu sljedeću sezonu Rins/Ogura, meni dva najdraža vozača...
A i Honda sa Mirom i Marqezom je možda najjači par u jednoj ekipi.
 
Prosle sezone su potpisali na 2 godine ugovor, morali bi ga raskidati i traziti novog vozaca.
 
Meni nikako nije jasno kako Yamaha uzme Morbidelija i za sljedecu sezonu, bude li na knap nedostajat će im dobar drugi vozač jer Fabio trenutno gura sam protiv svih.
Vinales je sve bolji i pomagat ce Aleixu, Miller Pacu itd.....

LCR Honda će imati zanimljivu postavu sljedeću sezonu Rins/Ogura, meni dva najdraža vozača...
A i Honda sa Mirom i Marqezom je možda najjači par u jednoj ekipi.

Kada su raskinuli sa Vinalesom potpisali su sa njime na cca 2 i pol godine... do kraja prošle sezone + 2022 i 2023. Ako bi sad išli raskidati vjerojatno postoji u ugovoru klauzula koliko bi trebali njemu isplatiti.

A realno, kad su potpisivali Morbidelli se činio kao logičan izbor. 2019. je bio tu negdje sa Fabiom, 2020. je pobjedio Fabia, a prošle godine je unatoč propuštenih 5 utrka bio ispred Valentina
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi