MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Hoce jednostavno da predje u Rossiev tim i jos da lovu uzme od Yamahe a ne konta da ce Che kad mu istekne ugovor s Dukcem prelazi na Yamahu.
 
Ima dogovor s Valetom da vozi u njegovom timu a ima ugovor s Yamahom, ceka da ga ovi sutnu i da dobije lovu od njih pa da predje kod Valeta. Yamaha nema satelitski tim nagodinu ceka da Valetu istekne ugovor s Dukcom pa ce 46 bit Yamaha satelitski tim. Jasno sad :mrgreen:
 
Ma ništa od toga, Rossia će opalit nostalgija i preć će na moju ljubljenu Apriliu, još će odlučit da on njima plaća samo da može vozit i dogovorit će par wild card nastupa
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ima dogovor s Valetom da vozi u njegovom timu a ima ugovor s Yamahom, ceka da ga ovi sutnu i da dobije lovu od njih pa da predje kod Valeta. Yamaha nema satelitski tim nagodinu ceka da Valetu istekne ugovor s Dukcom pa ce 46 bit Yamaha satelitski tim. Jasno sad :mrgreen:
Poanta je da Morbideli više nije isti vozač od prije dvije godine i teško da će ga pored ove dvojce netko htjeti u VR46 ili bilo koju drugu momčad osim ako ne napravi neki žešći napredak.
 
Poanta je da Morbideli više nije isti vozač od prije dvije godine i teško da će ga pored ove dvojce netko htjeti u VR46 ili bilo koju drugu momčad osim ako ne napravi neki žešći napredak.
Baš to, blijeda slika vozača iz 2020....
Nije jedini koji pokazuje lošu formu, pod tim mislim da su puno lošiji od momčadskog kolege.
Imamo dobre i izjednačene ekipe
Mir/Rins
Oliveira/Binder
Marini/Bezzechi
Zarco/Martin.....

O onda Merquez ml., Vinales, Pol, Morbidelli, Di Gianatonio jednostavno ostaju u sjeni kolega iako ovaj zadnji popravlja formu.

Meni je žao ako Nakagami izgubi mjesto.
 
Ne bih se cudio ako morbidni nastavi jaruzat dno, da glazbenici nisu ubacili neku klauzulu u ugovor oko neocekivano losih rezultata i mogucnosti izlaska iz ugovorne obveze bez odstete u tom slucaju. Dogadjalo se to cesto u sportu.
 
A ne bi rekao da je to sličan primjer. Nema Morbidelli šta puno protiv yamahe,. Pa gledam ga kako vozi. Krstari ko na prvenstvu virovitice, blago nagne guzicu na stranu.
Fabio druga krajnosti.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: igVG and Mocippaldi
I sam Morbidelli je rekao da mora početi voziti puno agresivnije. Kaže da izvana Fabio izgleda kao jako fin i uglađen vozač, ali da ubiti vozi jako agresivno
 
Ne bih se cudio ako morbidni nastavi jaruzat dno, da glazbenici nisu ubacili neku klauzulu u ugovor oko neocekivano losih rezultata i mogucnosti izlaska iz ugovorne obveze bez odstete u tom slucaju. Dogadjalo se to cesto u sportu.
Morbideli je vr46 skola..rossi tu pravi ugovore a ima tu nekog iskustva otprije.. i ubire kajmak naravno...vjerovatno ce morat platit ako hoce da ga se rijese
 
Dogodine smo sigurni da će Ducati barem jedno prvenstvo osvojiti. Od 2023. su ekskluzivni dobavljač jurilica za sve natjecatelje u MotoE. Doduše bilo bi simpatično da i to nekako uspiju ne osvojiti :ROFLMAO::ROFLMAO: