MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Nije maniac ali je sličan maniacu po brzini. Ja bi rekao. Negdje bolji negdje lošiji. Osjetljivi svakako.
Svejedno - ovo je prava stvar. Bez obzira na sve, Vinales je klasa i pol. Pogotovo za aprilijine standarde. I u usporedbi s onim što joj se nudilo
 
  • Like
Reactions: bolcic
Nego oću temu!!! Broji li Mićo the boxer leve i desne zavoje u silverstonu ili ih zna napamet ?!
 
Na VN Velike Britanije Jake Dixon će mijenjati Morbidellija na Petronas Yamahi jer će Crutchlow mijenjati Vinalesa na Monster Yamahi. Dixonovo mjesto u Moto2 klasi na Petronas Kalexu će preuzeti Adam Norrodin.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ja se ne sjecam da sam ovoga Dixona ikad vidio mislim da ga je kamera prikazala u fokusu ali isto tako sam za Frtaljka prvi put cuo kad je dosao u GP dakle svasta moze biti. Lopta je okrugla kako kazu :mrgreen:
 
Daleko od toga da oni ne znaju koga imaju u svojim redovima i tko obecava. Novi klinci dolaze a mi ih ne pratimo pa moze stvarno biti svega. Ali ova izdrkavanja s ofucanim imenima kao Rabat, Bautista, Redding, Lowes i pogotovo Haslam. Ukinuo bi prvenstvo...
 
Reddinga bi jedino od navedenih još volio vidjeti jer mislim da se malo zahebo u karijeri i nije pokazao sve što mislim da može, dok od ostalih navedenih podržao bih vijest da se spominje Ron Haslam a ne njegov nasljednik koji je po meni iskoristio sve šanse koje je imao u karijeri i nije poentirao..... eee to bi bilo fora za pogledat ;) (y) :giggle:🍻
 
  • Like
Reactions: Nero
Daleko od toga da oni ne znaju koga imaju u svojim redovima i tko obecava. Novi klinci dolaze a mi ih ne pratimo pa moze stvarno biti svega. Ali ova izdrkavanja s ofucanim imenima kao Rabat, Bautista, Redding, Lowes i pogotovo Haslam. Ukinuo bi prvenstvo...
Imaju lovu iza sebe, sponzore i trziste :poop:
 
Ja se ne sjecam da sam ovoga Dixona ikad vidio mislim da ga je kamera prikazala u fokusu ali isto tako sam za Frtaljka prvi put cuo kad je dosao u GP dakle svasta moze biti. Lopta je okrugla kako kazu :mrgreen:

Jbg, ni mene Dixon nije pretjerano impresionirao. Ali, SRT-u je on najjednostavnije riješenje. Već je u njihovoj Moto2 momčadi, gaža je ionako samo za jednu utrku, a usput je dobar test kakav je na velikom motociklu pred jesen u kojoj SRT mora pronaći 2 vozača
 
Ja se ne sjecam da sam ovoga Dixona ikad vidio mislim da ga je kamera prikazala u fokusu ali isto tako sam za Frtaljka prvi put cuo kad je dosao u GP dakle svasta moze biti. Lopta je okrugla kako kazu :mrgreen:
Da pozornije pratiš moto3 i moto2, možda bi ti upali u oko :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
A sta kad se Morbidni vrati s bolovanja i odma predje u factory team a Dovi umjesto njega u SRT :mrgreen: