MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Slazem se da je bucotu proslo vrijeme, ali nije on jedini. Cinjenica je da je Fabio vanserijski talent i vadi zadnje note iz sintisajzera. Nije ni cudo da je Tetrapack se odlucio jos malo ostati u SBK... A nakon toga, TDI ;)
 
  • Haha
Reactions: igVG and Mocippaldi
Dok je Jin Larvisha nema napredka 👊 trebas bit yeben inbecil pa Dovia dovest u tim, jedva se Chea rijesili i onda doveli jos veceg luzera :poop: U najboljim godinam vozio Repsolku pa je bio na, dobroj u ono vrijeme, polovnoj Yamahi i godinama bio uzoran komunist bez ikakvog rezultata. Ponekad blijesne koju utrku i to je to cijela karijera. Sve te mudropenisase treba otjerat, sve koji se zale i mudruju maj tajer maj tajer :mrgreen: Mrs luzeri dat djeci da voze. Kazes im ovo je gas ovo je kocnica koja se ne koristi osim par metara prija zida :mrgreen:
 
Bilo kuda, krila svuda :mrgreen:

1650540296480.png


1650540309174.png
 
  • Like
Reactions: Shepa and bolcic
Slazem se da je bucotu proslo vrijeme, ali nije on jedini. Cinjenica je da je Fabio vanserijski talent i vadi zadnje note iz sintisajzera. Nije ni cudo da je Tetrapack se odlucio jos malo ostati u SBK... A nakon toga, TDI ;)

Tetrapak! :LOL::ROFLMAO:👌(y)
 
Sve ove islužene borce tipa Dovi, Vinales, treba poslat u SBK, viš kako se Petrux tuče u Americi, dođe ti gušt gledat ga ...a ne ono ponižavanje na ktm-u
 
  • Like
Reactions: igVG
Vinales nije bas isluzen samo nije bas uvijek nagodan :mrgreen: a Doviu zabranit da dolazi blizu boxova osim uz placenu kartu :p
 
  • Haha
Reactions: igVG
Jako pohvalna vijest samo se pitam koji Ducati team ce preci na Apriliu jer koliko znam Krmeljio ne da vise motora na gridu. Dakle jedina solucija je da neki postojeci team predje na Apriliu :unsure:
 
  • Like
Reactions: Shepa
To su sve Talijani, siguran sam da već sada među svima njima ima trzavica i svi samo čekaju da pobjegnu jedni od drugih. Problem je što znaju da ih isto, ako ne i gore, čeka na drugoj strani.:mrgreen:

maj tajer maj tajer... trebalo mi je par sekundi da shvatim a onda su krenule suze.😂
 
Sve ove islužene borce tipa Dovi, Vinales, treba poslat u SBK, viš kako se Petrux tuče u Americi, dođe ti gušt gledat ga ...a ne ono ponižavanje na ktm-u
Dobro zvuči ali je priča ipak kompleksnija. Bilo je puno takvih pokušaja pa nije bilo baš često posebnih rezultata. Nama bi to moglo biti interesantno, primjer Bau, ali dugoročno bi dobio starački dom i ubio prvenstvo. Razmišljanje u obrnutom smjeru također zvuči preoptimistično premda bi bilo zanimljivo napraviti dvogodišnji eksperiment i vidjeti kako bi se, u ovom trenutku npr. Rea, Toprak i Rinaldi snašli pored klinaca koji dolaze iz manjih GP klasa ali pod uvjetom da im se da tvornička podrška. Bau namjerno nije naveden, on opet ruši teoriju. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Petrux je dobar vozac a u 'merickom SBK prvenstvu voze amateri/poluprofesionalci i ne moze se njega uzimati kao primjer.
 
Meni je to malo glupo kad ex motogp vozač ode u nacionalno prvenstvo. Tu bi se složio sa engleskim žućotom kad su ga pitali zašto ne vozi neko nacionalno prvenstvo, rekao je: nacionalna prvenstva su prilima mladim vozačima da se iskažu i probiju dalje, bilo bi glupo da ja idem tamo i oduzimam priliku takvima, samo svjetska prvenstva dolaze u obzir
 
To su sve Talijani, siguran sam da već sada među svima njima ima trzavica i svi samo čekaju da pobjegnu jedni od drugih. Problem je što znaju da ih isto, ako ne i gore, čeka na drugoj strani.:mrgreen:

maj tajer maj tajer... trebalo mi je par sekundi da shvatim a onda su krenule suze.😂
Maj tajer, da. I meni isto isto.
samo ispravak - koči par metzara prije zavoja ostalo samo gas. Klinci puni testosterona samo priliku čekaju
 
5/21 utrka odvoženo...
Fabio za sada izgleda najbolje, može li mu netko zakomplicirati osvajanje titule?
Rins je za sada jako dobar, isto kao i Aleix.
Ostali već zaostaju dosta bodova, Mir 25, Paco i Marc 40....
 
  • Like
Reactions: Dene and bolcic