MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ja mislim da to nije dovoljno, ja sam za to da se i zabrani zuta boja, talijanski vozaci, navlacenje svog homica sa sobom, slike kucnih ljubimaca, scenografija poslije pobjede, uzasan engleski, omalovazavanje protivnika i svi ostali tradicionalni mentalni sklopovi koji idu nerazdvojivo uz broj 46.
 
Ja mislim da to nije dovoljno, ja sam za to da se i zabrani zuta boja, talijanski vozaci, navlacenje svog homica sa sobom, slike kucnih ljubimaca, scenografija poslije pobjede, uzasan engleski, omalovazavanje protivnika i svi ostali tradicionalni mentalni sklopovi koji idu nerazdvojivo uz broj 46.
A bio vam je dobar u komunistickim bojama..dali ste mu 20mil godisnje a dobili duplo :mrgreen:
 
A bio vam je dobar u komunistickim bojama..dali ste mu 20mil godisnje a dobili duplo :mrgreen:
Dobili duplo al u muskim reproduktivnim organima 🤮

Partija je u svakom slucaju zakazala sa background check i njegovo koketiranje sa komunistickim proleterima nam je zamutilo vid.

Srecom tu epizodu smo zatvorili i zauvijel pstili iza sebe. Sada nam je redovna musteruja i ima da vrati sve u cent.
 
RNF tim razmišlja o mogućnosti da promijene konstruktora sa kojim surađuju, ali isto tako razmišljaju i o mogućnosti da se povuku na kraju ove sezone

Neka se povuku.
Povukao se i Suzuki, uskoro ce KTM i Honda sa ovakvim rezultatima.
Ionako je plan da to bude Ducati prvenstvo, jer jedino tako i mogu osvojiti. :mrgreen::p
Izlobirali su da svi, ustede radi, moraju koristiti njihovu elektroniku, tako da su tu u prednosti. :mrgreen:
Usteda...a uvode skupe holeshot sisteme koji mjenjaju balans i opako dizu trosak razvoja. :mrgreen:
Tko to ne moze pratiti, neka ide ća.🕊️:mrgreen:
Voze na ispumpanim gumama. :mrgreen:
Stvaranjem kartela istiskuju konkurenciju...imaju vec 8 motora na gridu.:mrgreen:
Zadnji cavao u ljes ostalima ce biti kada sada uvedu manualno promjenjivu duljinu zadnje vilice...produljuje se na ubrzanjima, skracuje kroz zavoje. :mrgreen:
I krilca koja vozaci rucno zakrecu za bolji downforce, a ravnaju za top speed. :mrgreen::p
 
Last edited:
The main problem is Frankieboy 👊:poop:
Kako je ono, mescini Kamenko, rekao nije na inzinjerima da udovoljavaju svakom spolovilu vec se spolovilo mora adaptirat na ono sto ima :mrgreen:
💪
 
  • Like
Reactions: pamzor

‘The main problem is that the bike still doesn’t go where I want it’ – Franco Morbidelli​

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ma sigurno su mu promjenili rucice na volanu i on ga vise niti ne prepozna pa zato ima problema da mu motor ide kamo bi on. A sirotic jadni...
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Nije valjda,...Rins i Miler u KTMuuuuu.
Bez obzira na shock faktor, ta kombinacija mi ima dosta smisla kao koncept.

Meni se vise cini da je KTM nekako uspio usrat motku sa Francesco Guidotti-em. Partiji nije bilo svejedno kada su nam objavili ovaj prebjeg, ali kako je sezona krenula, razmisljamo poslati im jos i koji buket karanfila za zahvalu :D
 
Ne kontaju da i Matesic ima granice, u MX1 & MX2 su talasika a harali su dok nisu poceli GP. Dva mlada talentirana vozaca mjenjenat za dva padavicara je jako mudro 😁