MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Znaci GASGAS slijedece sezone sa oba spanjolca u MotoGP?
Čitaju nas redovito i očito tu ovi alpski holceri mi pod prozorom bilježe trabunjanja u snu 🧐

 
KTM ne zna di će s parama...
Evo izašli novi revolucionarni sx 2t modeli, nagodinu implementiraju u exc gamu.
Prvi testovi masovna histerija i oduševljenje. Znači prodavat će se ko vruće kifle.
Svake god diži cijene modela u prosjeku 3% i sve apsolutno sve plane.
Treba kupit dionice, sigurno ulaganje.
 
Ne kontaju da i Matesic ima granice, u MX1 & MX2 su talasika a harali su dok nisu poceli GP. Dva mlada talentirana vozaca mjenjenat za dva padavicara je jako mudro 😁
Znam na sto mislis, ali reci mi tko bi im trebao razvijati motor?

Ocito su malo zalutali u slijepu ulicu i najiskusniji vozac im je ZeniSestru. Po meni im je drugo Danilo bio itekako koristan i Dandy bi im znao sjest kao narucen upravo za tu namjenu. Napaljenih klinaca imaju za izvoz u Afriku, ali Danci isto ima svoje test limite i od kad je on bio factory vozac do sada se dosta toga promjenilo.

Ja mislim da bi opcenito u projekt im dobro sjeo jedan senior.
 
Ne kontaju da i Matesic ima granice, u MX1 & MX2 su talasika a harali su dok nisu poceli GP. Dva mlada talentirana vozaca mjenjenat za dva padavicara je jako mudro 😁
Glupost.
MXGP i MX2 čista nesreća ove god. Herlings se ozljedio i out za sezonu. On kad im vozi i polupolomljen mxgp je osiguran. Prošla sezona dokaz.
Prošle god su osvojili apsolutno sva zemljana prvenstva, ali sva! To je doslovno nemoguće ali eto dogodilo se. Računam naravno i Husq i gas.
 
WSBK sora i preticanja bez prestanka od pocetka do kraja kako trojce naprijed, tako i middle pack 2 Honde protiv BMW-a.
Siguran sam da ce i u GP-u uskoro napraviti korekcije.
💪💪💪
 
  • Like
Reactions: cicogti
1653157349702.png
 
  • Haha
Reactions: igVG
Kad ovaj malo odraste, sramit će se samog sebe i ovog svog pokazivanja depiliranih prsiju
 
Je Simon je neki luzer sta on zna, forum pun strucnjaka bivsih i sadasnjih GP vozaca :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: as17
Dnjepr al im ne daju zbog sankcija :mrgreen:
Sve ove ko fol ustede su samo povecale troskove, ustede na masini a masina je najjeftinija za proizvodnju. Jeftinije je napravit 20 radilica nego 10 a troskovi za izumit jednu radilicu koja moze izdrzat ko 5 su jako veliki 💪
 
  • Haha
  • Like
Reactions: zagrepcan and igVG