MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Max je isto jako vezan i sa Apriliom, ne bih se cudio da je negdje iza. Vidjeli smo isto kako je odigrao igru u Moto3 ;)
 
  • Like
Reactions: pamzor
Znači Portimao Sprint race 12 krugova a imaš barem 6 Ducatija ispred sebe....
Honde mogu preskočit Sprint, vjerojatno i KTM, a i Yamaha.
 
  • Haha
Reactions: pamzor
Znači Portimao Sprint race 12 krugova a imaš barem 6 Ducatija ispred sebe....
Honde mogu preskočit Sprint, vjerojatno i KTM, a i Yamaha.
Oni ispod 9-og mjesta mogu lijepo set up za trku napraviti. Koji put u box i nazad. Ionako nemaju bodova. Vidjet će se nakon prvog sprinta.
Iako ono stoji pola trke pun gas.
Možda sprint bude i zanimljiviji od trke.
 
Bože dragi, kakva su ovo pederska naslikavanja golih torza
Screenshot_20230324_095829_Instagram.jpg
 

Attachments

  • Screenshot_20230323_082825_Instagram.jpg
    Screenshot_20230323_082825_Instagram.jpg
    1.1 MB · Views: 0
da vidio i ja isto, nista mi jasno. ocu gledat motore a ne njih polugole, nije to moj dir, barem ne jos. daj nek se obucu, pocupaj krilca sa motora i gas
 
  • Like
Reactions: pamzor
Cit. "The other big change is that Moto3 and Moto2 lose warm up on Sunday morning, as this gives way to fan activities. There will be a Rider Fan Parade for the MotoGP riders, and a chance for fans to meet the Moto2 and Moto3 riders. Again, this is all about making it a better experience for fans at the track."

Znači, za očekivati je i plesanje na štangi u skorije vrime, što bi donekle valjda objasnilo Playgirl photo sessione?
 
Cit. "The other big change is that Moto3 and Moto2 lose warm up on Sunday morning, as this gives way to fan activities. There will be a Rider Fan Parade for the MotoGP riders, and a chance for fans to meet the Moto2 and Moto3 riders. Again, this is all about making it a better experience for fans at the track."

Znači, za očekivati je i plesanje na štangi u skorije vrime, što bi donekle valjda objasnilo Playgirl photo sessione?
Katastrofa u sto se pretvara motogp, a sve zbog (ne)gledanosti...
 
  • Like
Reactions: Shepa
Woke se mora u svim sferama zivota postivati 😁
Al to su samo zavjere teorije 🙃
 
  • Haha
Reactions: pamzor