MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

ova dvojica sa sport kluba, ok su mi.. basrem bešo. Al dvijer stvari s kojima se nikako ne slažem. Da kad liberty m. kupi gp, gp će procvjetat kao F1. Oće drek, pretvorit će se u reklamu za cure i djecu kao danas F1. Prelazim na nešto drugo kad se to dogodi
Drugo, da je ktm napravio najbolji posao s vozačima. Ma svaka čast svima, ali jedan mlaki profesor Bagnaia i jedan blesavi profesor Markez vrijede više od svega što su ovi pokupovali. Acosta bi i zasjao, ali ktm previše kaska...
A tko će ovoj dvojici staviti soli na rep, možda sam naivan i preoptimističan, ali ja mislim dogodine jedino - Aldeguer. Kad ga gledaš, taj vozi a la Toprak.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Evo rjesenja...protiv pretjecanja tipa ala ludi konj zvani zubati bil..da se automatski spusti kad je konjina iza
1000008142.jpg
 
I opet čMarko napravi sranje u zadnjem zavoju i slozi Bulegu. Jel mu netko rekao da se ova utrka ne boduje?

Znači i oni naj naj fanovi kojima nema pomoći, koji ga brane bez obzira na sve debilizme... pa ovaj idiotizam baš nitko ne može negirati :mrgreen: :mrgreen:
 
Pratio sam utrku na YouTubeu i četiri kruga prije kraja Bulega je imao popriličnu prednost ispred M.M. ali ju nije mogao održavati , ovaj ga je stigao a onda pritisak radi svoje. Naravno moraš imati opravdanje.
 
Sad bez zajebancije, samo sljepac neće vidjet kontakt, dakle kontakta je bilo i tu nema rasprave.
Rasprava može bit samo, da li je to opravdano ili ne. Po meni debilno da utrci koja se ne boduje za ništa. Da se npr. zbog revijalne utrke,Bulega ozljedio, jel bi bilo to vrijedno 3 mjesta na show utrci?
 
  • Like
Reactions: golum and cicogti
Sad bez zajebancije, samo sljepac neće vidjet kontakt, dakle kontakta je bilo i tu nema rasprave.
Rasprava može bit samo, da li je to opravdano ili ne. Po meni debilno da utrci koja se ne boduje za ništa. Da se npr. zbog revijalne utrke,Bulega ozljedio, jel bi bilo to vrijedno 3 mjesta na show utrci?
recite to cvijećem.
objasnit ljudima.... uzaludan trud.
 
Sad bez zajebancije, samo sljepac neće vidjet kontakt, dakle kontakta je bilo i tu nema rasprave.
Rasprava može bit samo, da li je to opravdano ili ne. Po meni debilno da utrci koja se ne boduje za ništa. Da se npr. zbog revijalne utrke,Bulega ozljedio, jel bi bilo to vrijedno 3 mjesta na show utrci?
Ha ocito je.

Bez obzira tko kome tu sta napravi, trka je uvijek ogroman rizik. Govorim o najboljima I najbrzima od najbrzih. Za sve nas cisti svemirci, koji svaki ima ego, netko veci netko manji. Ako je trka, a ne reklamni mimohod, onda je rizik tu.

Puno je negodocanja bilo u komitetu oko ovog formata spektakla. Jedna kao I na Brokeback Ranch zabavama.

Kruh I igara....
 
  • Like
Reactions: zagrepcan