motogymkhana croatian

snake123

Well-known member
Ima li netko ovdje tko je clan?
iskustva ?
javio sam im se preko maila prije par dana al jos nema odgovora pa ne znam jesu li jos aktivni
 
Aktivni jesu, probaj preko faca..https://www.facebook.com/search/top?q=moto%20gymkhana%20croatia
 
jel netko isao mozda na njihove tecajeve sigurne voznje il treninge?
 
teško im odgovoriti na mejl, ali zato iskaču iz paštete na fejsu ko motorista..
 
  • Haha
Reactions: mate
Nazovi za sve informacije Željka Marinovića, ili pošalji poruku. +385 99 2360 091
 
Ima li netko ovdje tko je clan?
iskustva ?
javio sam im se preko maila prije par dana al jos nema odgovora pa ne znam jesu li jos aktivni

Pozdrav snake123,
Ja sam njihov član, čak osnivač, štoviše predsjednik iste organizacije. Aktivni smo naravno, drago mi je da to pitate.
Mail nisam dobio jer na isti odgovorim u relativno kratkom roku. Mail adresa s kojih odgovaram su [email protected]
ili
[email protected]
Također se javljam na sve pozive upućene na broj 0992360091 i na sve SMS i Whatsapp poruke. Tako da ako je nešto išlo navedenom komunikacijom bilo je sigurno odgovoreno.
Facebook, Instagram te web stranicu uređuju i vode članovi Savjeta Udruge Moto Gymkhana Croatia te se ne stigne na sve poruke odgovoriti.

Aktivni smo hvala Bogu, trenutno brojimo 60ak članova, do sada smo odradili u ovoj godini 28 aktivnosti te za vikend imamo u subotu trening, u nedjelju vozimo Europsko prvenstvo Moto Gymkhana Association.
Sljedeća škola sigurne i spretne vožnje u suradnji s Fakultetom prometnih znanosti će biti sredinom 9.mjeseca te će ista biti javno objavljena 2 tjedna prije, kada počinju prijave za istu.
Za svu daljnju komunikaciju mi se slobodno obratite navedenim kanalima, ili direktno na telefon 0992360091 jer nemam vremena uz sve aktivnosti pratiti još sto se događa na forumima.
Ugodan dan želim svima

S poštovanjem
Željko Marinović - Žac
 
Hvala na javljanju (y)
Javim se onda privatno sa dodatnim pitanjim :)
 
Jel mogu i ja sa Beverlyjem? :mrgreen: Počelo mi se sviđat lovit ravnotežu na crvenom na semaforu a nisam za trial pa da bar savladam čunjeve.... :mrgreen:
 
Jel mogu i ja sa Beverlyjem? :mrgreen: Počelo mi se sviđat lovit ravnotežu na crvenom na semaforu a nisam za trial pa da bar savladam čunjeve.... :mrgreen:
daj si sedi u birtiju i ne zajebavaj... beverly poligon prođe i bez tebe 😜
 
Jel mogu i ja sa Beverlyjem? :mrgreen: Počelo mi se sviđat lovit ravnotežu na crvenom na semaforu a nisam za trial pa da bar savladam čunjeve.... :mrgreen:
Staviš pomoćne kotačiće sa malog bicikleta
 
Mene iskreno čudi što više ljudi nije zainteresirano za moto gymkhanu. Dobro ajde, ne moraš ići trenirati svaki vikend, ali bar proći edukacijski poligon. Osjećaj da kontroliraš motor u vožnji je stvarno dobar.
 
Mene iskreno čudi što više ljudi nije zainteresirano za moto gymkhanu. Dobro ajde, ne moraš ići trenirati svaki vikend, ali bar proći edukacijski poligon. Osjećaj da kontroliraš motor u vožnji je stvarno dobar.
Meni taj osjecaj raste sa kolicinom usipanog u sebe,a ne sa nekim poligonom kaj mu nemogu izgovorit ni ime japansko!🤣