Motokradice i skupovi...

Diver

New member
24.06.2004. 17.30 Polazak iz Pule Yamaha R1, aprilia tuono x 2 odredište Novalja, yupiiii...
Stignemo mi sretni i zadovoljni u Novalju oko 20.20 i onako full opremljeni na rivu, dogovor oko apartmana i večerica nekakva. Nakon punih trbuha odosmo u apartman rasprema, tuširanje i nazad u Cocomo, i ostale objekte na rivi, a negdje oko 01.30 i do Kalypsa na Zrću. Bilo je onako, ne baš uauuuu, ali za zagrijavanje OK. Uglavnom vratimo se u apartman oko 03.40, parkiramo motore u dvorište ispod naših prozora redosljedom tuono crveni, R1 siva, tuono sivi.

rano ujutro oko 08.00 Ja se budim jer sam imao dogovoreno da odem zaroniti na onaj lokalitet nedavno otkrivenih i zaštićenih amfora kod Novalje ( mora se čovjek i malo kulturno uzdizat pa malo aerheologiju proučavat ), izađem vanka kad tamo tuono crveni, PRAZNINA, tuono sivi.

gledam i čudim se dali mi je vid zamutilo "pijanstvo dubina", Neeeee, još ne ronim, dali je pijanstvo od sinoć, Neeeeee, pa palo je samo 10-12 Stella, ne vjerujem , ne mogu da vjerujem da fali motor... ostalo je samo komadić odlomljene brave nevjerovatno !!!

Najveći apsurd u svemu je taj što je dvorište privatne kuće djelomično osvjetljeno i što preko puta nas, apartmana, je Novaljski MUP udaljen punih 36 metara od parkiranih motora....

...što preostaje, odustati od ronjenja otići u apartman probuditi frenda i ostatak vikenda provesti u bedu i na telefonskim kontaktima sa ekipom u potrazi ili kakvim info o R1.

R1 sivo crna 2002. god.

PITANJE:

Što učiniti i kako stati na kraj motokradicama ....
Na kraju svi ti ukradeni motori ili djelovi motora opet se prodaju nama (motoristima)

Znaći nama kradu i nama prodavaju...

molim komentare nekakve ili još bolje korisne informacije o ukradenoj Yamahi R1....

pozdrav,

p.s. ako zanemarim ovaj detalj Sve u Novalji je proteklo ludo i nezaboravno :)
 
Uzas...kad cujem ovako nesto postanem vrlo agresivan...i razmisljam da odem kupiti sachmaricu i uvijek ju nosim kraj sebe...odmah si pomislim da se to desi meni...pa mislim, dajte si razmislite...da mi netko mazne moju bebu, za koju crncim i koju pazim i mazim i uzivam u svakom trenutku s njom...ne zelim znati sto bih sve bio u stanju napraviti tom nesretniku!!! Pa gdje je nestala ta neka humanost...stvarno ce za koji dan vladati totalna anarhija...recimo da nekim slucajem ulovim takvu motokradicu, ma kakva policija, odmah bi ga zatukao, i to na neki najmastovitiji nacin...

U ovakovim slucajevima neophodno je potrebna nasa suradnja i sloznost...pa tako ako bilo sta cujem u vezi toga odmah javljam!
 
daj probaj foto ili vise detalja mozda broj sasije pa cemo bacit oko a mozda se bu neko tu gore na sjeveru malo pohvalil.. :x
 
nije ovo spika generala poslje bitke, ali...
s paga ako se ne varam možeš izaći samo u dva smjera, trajekt i most.
A sumnjam da su lopovi s Paga, dakle voze ga dalje, valjda je policija trebala provjeravat sve na izlazu s otoka a ne se nakeljiti tamo na izlaz sa zrće i davat alkotestove ....

prilicno ti smireno gledas na to sto su ti ga ukrali,
anyway, sretno s potragom
 
Dahon said:
prilicno ti smireno gledas na to sto su ti ga ukrali,
anyway, sretno s potragom

Mislim da on vozi Tuono...
 
Jedan mali recept koji če odvuč lupeže:na štoviše djelova motora ugraviraj svoje ime,montiraj alarm i kad ste grupa vežite zajedno 3 motore.(natur destination..stavi poskoka oko kormila..ha-ha)Ljudi to je za po...Želim ti puno sreče na potragu.....(nabij lupeža)
 
....
Sterp1.jpg


... evo slike R1
 
motor treba za nogu zavezat' ili na njemu spavat' Žao mi je što se takve stvari događaju, ali događaju se i jedino možeš povećanim oprezom protiv toga :evil:
 
zao mi sto su ga odrali, ali ako je to on na slici imam samo pitanje...

a oprema?
 
sasha19_81 said:
zao mi sto su ga odrali, ali ako je to on na slici imam samo pitanje...

a oprema?

bas sam htio pitat...a di je kacga?!?!...a sta da je pao ?! belaja..
ajd naci ce se motor ( :| )
 
sasha19_81 said:
zao mi sto su ga odrali, ali ako je to on na slici imam samo pitanje...

a oprema?

...ovo su bili odabrani trenutci za posebne snimke SB freak show Isle of Pag 2003... :)

Sterp2.jpg
 
...zato vam se Isle of Pag ove godine odužio i napravio svoj mali mađioničarski (iluzionistički po novom) show pod nazivom: "Sad ga vidiš, sad ga ne vidiš 2004" :mrgreen:
 
Evo registracije i djela opreme koje ste tražili...

MaliLoinjSterp.jpg


... sigurno nije više na motoru...