Motor za najam

Dr. Iggy

New member
Pozdrav ekipa, neznam dali pišem u odgovarajuću rubriku , ..
Zanima me dali ima u Zagrebu ili okolici za iznajmit nekakav RR motor, ili nešto slično...trebao bi mi 25.05. od cca 8 ujutrto do 26.05. 17 popodne ??
Znači đir do Grobnika i idući dan nazad u ZG...
 
Kolega, boim se da ništa od toga izleta do Grobnika, to ti je isto kao da pitaš dali ima negdje rent-a-car koi ima Subaro Impezu ili Motsubischi Evo 8-9 i da bi otišao odvesti Monte Carlo Rally. Ha..Ha...I da ga nađeš u ponudi (neki RR) motor mislim da bi garancija kreditne kartice morala biti barem peteroznamenkasta.
U Njemačkoj sam unajmio BMW GS-a na 1 dan da obiđem Švarcvald Baden-Baden pa do Bodenskog jezera, cjena 199€. inkluzivno 500 kilometara, garancija MasterCard 2 000 €. Nije mi ni palo na pamet da radim ludorije a kamoli da odem na Nunburgring. Ha..Ha..
Puno sreće u traženju.  (y)
 
Ma meni treba neki motorić da se odvezem od Zagreba do Grobnika...a ne po grobniku :)..
A da imam karticu s limitom 5000 € , nebi rento motor, nego ga išo kupit još jučer  :mrgreen:
Hvala na odgovorima ekipa, ako netko nešto sazna, molim da mi javite  :021:
 
Na zapadu je normalno da iole bolja garaza ima nekoliko motora u ponudi za najam od dana,vikenda pa do tjedna.U Svicarskoj je uobicajeno za dan 200 km,a visak se obracunava.
 
Uvik taj zapad...

Jel živimo na zapadu?
Ne.
Čemu onda usporedbe i soljenje ljutih rana?
Ka da ne znamo da smo u kurcu.

:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Zivjet cemo za 44 dana pa nebi bilo lose preuzet nesto i od njih.Usporedbe se rade izmedju dva razlicita,jer isti su isti  :LOL:
 
Kvoc said:
Zivjet cemo za 44 dana pa nebi bilo lose preuzet nesto i od njih.Usporedbe se rade izmedju dva razlicita,jer isti su isti  :LOL:
Je, je, već sam bija u Peveca po one ribičke čizme do struka, da lakše prelazim bujicu meda i mlijeka koja će se slivat gradskim ulicama već 2. srpnja.

Ništa nas ne smi iznenadit, pa tako ni blagostanje, sladostrašće i neizmjerna, neprocjenjiva dobra zapadnog svite koja samo čekaju dizanje rampe na graničnim prijelazima da zapljusnu naša nejaka tijela i umove!

7ksRrJZaRdI8-1861413.jpeg
 
Shepa said:
Je, je, već sam bija u Peveca po one ribičke čizme do struka, da lakše prelazim bujicu meda i mlijeka koja će se slivat gradskim ulicama već 2. srpnja.

Ništa nas ne smi iznenadit, pa tako ni blagostanje, sladostrašće i neizmjerna, neprocjenjiva dobra zapadnog svite koja samo čekaju dizanje rampe na graničnim prijelazima da zapljusnu naša nejaka tijela i umove!

7ksRrJZaRdI8-1861413.jpeg
:lolcry: uvik u sridu...  :mrgreen:
 
Ove gaće su dobre za enduro. :D
 
neznam, nikad nisam bio na Grobniku,

pa pitanje; da li se nemože direkt na Grobniku uzeti motor u najam?

ko ono na moru, moš uzeti pedalinu, bicikl  i slično, a u novije vrijeme i moto-skutere i quadove

da, i kak se obračunava vožnja po Grobniku? po krugovima, satovima ... i kolko €    ako tko zna