Motoraši u nebu...

Laki TC

New member
Evo imam ja jednu, valjda će biti odgovarajuća, ako li ne, pa dobro, izblamiraću se i to je to... 

Posle dugog staža na bajkovima, tri bajkera završiše u nebu. Tamo ih kao po običaju dočeka Sv. Pera, da im podeli nagrade nebeske, koje su zaslužili za zemaljskog života...

Pa će Pera prvom bajkeru: «Prijatelju, tebe se i nisu baš ticali Božiji principi, malo malo, pa ti maloletnicu na bajk, a ženu si ostavljao kući, kada si išao na susrete, a i striptizete ti nisu promakle, zato nemam izbora nego da te nagradim jednom Zoljicom.» I otperja bajker na svojoj novoj makini jureći nebekim svodom....

A Pera se obrati drugom bajkeru: «Hej, pa ti si se još i trudio, vodio si ženu na susrete, hteo si ti, ali čim žena usni u šatoru, a ti brže bolje, striptiz, maloletnice, rakija ljuta...ne valja ti to, bato, stoga za tebe nema druge nagrade do jednog MZ ETZ 150.» I odluta drugi bajker ulicama nebeskim na svom moćnom ETZ-u...

Pa se konačno obrati Pera i trećem bajkeru i reče: «E ovo je već nešto, vodio si ženu na susrete, kada je striptiz, ti sa ženom u šator, stvarno nema šta da ti kažem, ni maloletnice ti nisu mogle ništa, zato evo i tvoje nagrade» I dade Pera trećem bajkeru novu Hondu Transalp sa MRA vizirom i brdom nebuloza nebeskih, i odjuri bajker na svojoj preteranoj makini...

Ali osvanu u nebu jedan sunčan dan, i dva bajkera dok su milila ulicama nebeskim na svojoj Zolji i MZ-u, ugledaše kolegu gde kuka i plače pored svog Transalpa; zbunjeni prizorom upitaše ga: «Pa dobro, ti baš ne znaš da uživaš, u nebu si, imaš preteran motor, i umesto da se zezaš ti ovde sediš i kukaš, šta je sad?..., a uplakani bajker im odgovori: «Pustite me bre ljudi, sada je žena pored mene prošla, na BICIKLU.»  :wink:


Evo imam ja jednu, valjda će biti odgovarajuća, ako li ne, pa dobro, izblamiraću se i to je to... 

Posle dugog staža na bajkovima, tri bajkera završiše u nebu. Tamo ih kao po običaju dočeka Sv. Pera, da im podeli nagrade nebeske, koje su zaslužili za zemaljskog života...

Pa će Pera prvom bajkeru: «Prijatelju, tebe se i nisu baš ticali Božiji principi, malo malo, pa ti maloletnicu na bajk, a ženu si ostavljao kući, kada si išao na susrete, a i striptizete ti nisu promakle, zato nemam izbora nego da te nagradim jednom Zoljicom.» I otperja bajker na svojoj novoj makini jureći nebekim svodom....

A Pera se obrati drugom bajkeru: «Hej, pa ti si se još i trudio, vodio si ženu na susrete, hteo si ti, ali čim žena usni u šatoru, a ti brže bolje, striptiz, maloletnice, rakija ljuta...ne valja ti to, bato, stoga za tebe nema druge nagrade do jednog MZ ETZ 150.» I odluta drugi bajker ulicama nebeskim na svom moćnom ETZ-u...

Pa se konačno obrati Pera i trećem bajkeru i reče: «E ovo je već nešto, vodio si ženu na susrete, kada je striptiz, ti sa ženom u šator, stvarno nema šta da ti kažem, ni maloletnice ti nisu mogle ništa, zato evo i tvoje nagrade» I dade Pera trećem bajkeru novu Hondu Transalp sa MRA vizirom i brdom nebuloza nebeskih, i odjuri bajker na svojoj preteranoj makini...

Ali osvanu u nebu jedan sunčan dan, i dva bajkera dok su milila ulicama nebeskim na svojoj Zolji i MZ-u, ugledaše kolegu gde kuka i plače pored svog Transalpa; zbunjeni prizorom upitaše ga: «Pa dobro, ti baš ne znaš da uživaš, u nebu si, imaš preteran motor, i umesto da se zezaš ti ovde sediš i kukaš, šta je sad?..., a uplakani bajker im odgovori: «Pustite me bre ljudi, sada je žena pored mene prošla, na BICIKLU.» :wink:


 
ne kužim :misli:
 
Očito je neki vic malo dorađen i promijenjeni su neki detalji... mada je i očito nešto zaboravio, jer ni ja ne kužim u ovom obliku u kojem je... a i Pera, bre i dupliranje priče u istom postu je fakat  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Tija je čovik reć da je transalp spor za popizdit, pa ga je žena s biciklom pritekla. I to dva puta. :LOL:
 
adali san razumija  neznan  :misli:  a nikako nisan razumija po drugi put 8) ali znan sigurno da nebi volija da moja dobije biciklo :?
 
Pa ako su prvi dva bikera dobili zolju i mz-a za nedolicno ponasanje kako se onda trebala ponasat zena od trecaga "dobroga" bikera da dobije bicikal!!!!!
 
rs rider said:
Pa ako su prvi dva bikera dobili zolju i mz-a za nedolicno ponasanje kako se onda trebala ponasat zena od trecaga "dobroga" bikera da dobije bicikal!!!!!

He, ovo je dobra :mrgreen:
 
u vicu se vidi da su oni s vise grijeha dobivali losije motocikle,a sto mu je onda zena radila kad je dobila samo bocikl,eto objasnjenje vica.
 
Njemu se zen akurvala koliko sam ja skuzija. ali stari zajeba si se dpa nije ti zena bila bikerica pa da i nju doceka sv. pera. haha pa mogu ti reci da si se izblamira jer to si i najavija na pocetku price. haha  :jesus:    :misli: