Motorček № 11

strasilo said:
Kao i do sad, na moju pomoć (u vidu nekog materijala) uvijek možeš računati .... samo me s vremena na vrijeme moraš malo potaknuti na razmišljanje. ..  :LOL: :LOL:


a vjerujem da je i veliki broj drugih voljno ustupiti neki materijal kako bi se napravila dobra emisija... a i to bi ti bio jedan vid reklame (za motorček)  jer će svatko tko ti pošalje materijal reći svojim prijateljima da pogledaju emisiju jer će biti "njihovog" video materijala..  (y)

Šta se čeka sa tim video materijalima? Skoro u svakoj emisiji pozivamo ljude na suradnju.
Reklama je uvijek dobro došla iako nam emisiju pogleda preko 20.000 ljudi!
 
Evo  prijedloga  Straš  neka  daje  par  savjeta tehničkih kako se  nešto radi  ili bi se  trebalo  raditi oko  motora da ne bi  netko nekaj  kemijao po svome  i  zeznuo  :021: . Rubrika  bi se  zvala  tehnički  kutak.
 
Doc Luka said:
Evo  prijedloga  Straš  neka  daje  par  savjeta tehničkih kako se  nešto radi  ili bi se  trebalo  raditi oko  motora da ne bi  netko nekaj  kemijao po svome  i  zeznuo  :021: . Rubrika  bi se  zvala  tehnički  kutak.
pa super ideja (y)
 
to bi ipak trebao biti netko tko zna kuhati  :mrgreen:
 
loudpipes said:
to bi ipak trebao biti netko tko zna kuhati  :mrgreen:


što je najvažnije, to bi trebao biti netko tko zna raditi ...  :?
 
strasilo said:
što je najvažnije, to bi trebao biti netko tko zna raditi ...  :?

to izgleda znas....osim Ducatia  :mrgreen:

to ustvari nije losa ideja,zasto ne,ionako to radis na forumu,pa moras slikat,pa prebacivat....
jedini bi prijedlog bio da se to snima u krupnom planu...da se ne vidi glava,samo ono bitno....kao kod bakalara  :mrgreen:
 
ja bih za to ipak preporučio nekoga kome bi to bilo uzajamno od koristi ... ;)


recimo "garage art" ...  (y)
 
loudpipes said:
to izgleda znas....osim Ducatia  :mrgreen:

to ustvari nije losa ideja,zasto ne,ionako to radis na forumu,pa moras slikat,pa prebacivat....
jedini bi prijedlog bio da se to snima u krupnom planu...da se ne vidi glava,samo ono bitno....kao kod bakalara  :mrgreen:

ovo je iskljuceno! U krupnom planu se vidi kako se Strasu tresu ruke....
:mrgreen:
 
(y) (y)  super  ..... ;)
 
Ukoliko nam kompjutor ne napadne kakova klica, dvanaesta emisija bi se mogla ukazati ovih dana!

MOTORČEK
 
draga nacijo........moto nacijo,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....      dobra,dobra. :0648: (y)
 
Dobro je,samo dalje jer nas ubiše prevelikim izborom takvih emisija da ne znam što bih prije gledao.....