Motorček № 6

Evo da se pridružim  (y)
i upravo ta ležernost :misli:  i brmm brm...voditeljice   uspjelo zainteresirati i ne baš ljubitelje dvokotača i da najbolji motorček za sada (moje mišljenje), možda da je malo više "lokalnih" moto događanja ili blic info   :misli:

do slijedećeg brm brm brmm... (y)
 
Ma super , hvala svima koji rade Motorček jer napokon imamo emisiju o stvarima koja nas zanimaju , kritikama  definitivno nema mjesta nego samo pohvale  (y)
 
Matek said:
sve je super
jedino je ono brm brm brm stvarno glupo ......

Pod hitno mijenjati voditeljicu
- mislim da bi trebali angažirati Hebranga iz HDZ-a za voditelja a ni Branimir Bilić iz  "Lica Nacije" ne bi bio loš :jesus:
 
Grangers said:
Pod hitno mijenjati voditeljicu
- mislim da bi trebali angažirati Hebranga iz HDZ-a za voditelja a ni Branimir Bilić iz  "Lica Nacije" ne bi bio loš :jesus:


e to bi tribalo viditi  :LOL:

ok amo reći da napreduju svakom emisijom, a i brm brm brm je bilo manje nego inače  (y)
 
Grangers said:
Pod hitno mijenjati voditeljicu
- mislim da bi trebali angažirati Hebranga iz HDZ-a za voditelja a ni Branimir Bilić iz  "Lica Nacije" ne bi bio loš :jesus:
Pa da se posvadja sam sa sobom...  :mrgreen:
 
Matek said:
sve je super
jedino je ono brm brm brm stvarno glupo ......

moram se složit s njime... ovo brm brm nekak predjetinjasto i neozbiljno
 
Grangers said:
Pod hitno mijenjati voditeljicu
- mislim da bi trebali angažirati Hebranga iz HDZ-a za voditelja a ni Branimir Bilić iz  "Lica Nacije" ne bi bio loš :jesus:

naša zvijezda prije 3 minute :mrgreen:


skinite mi ju s vraaaaaaaaaaaaaaataaaaaaaaaa :LOL:




Srki
 
Mayco said:
ma sad kad se i ona sprda iz toga mi zvuči simpa... :mrgreen: (y)

Od ove emisije je postalo fora kada je pocela i gas dodavati  :D
Sad to treba ostati i dalje pod svaku cijenu  :D
 
gorank said:
No kaj se ceka???  :neznam:

pogledaj kroz prozor prema nebu. Pazljivim promatranjem ces vidjeti kako vrijeme brzo leti. Trenutno nema selotejpa u ducanu, pa smo poslali montazera u megacentar. Bez selotejpa ne mozemo zalijepiti emisiju, a vrijeme leti, leti, ..... Strpi se jos par sati.
  :mrgreen: (y)