Motorček № 7

do sada najbolja emisija  (y)
 
Imam problem, dodje mi do 6minuta i 25 sekundi i vrati se na pocetak, a neda ni scrollat poslije tog vremena!!!!!!
 
super dobra emisija--bravo motorček , samo tako napred :bananalove: :bananalove: :bananalove: :bananalove:
 
gorank said:
Imam problem, dodje mi do 6minuta i 25 sekundi i vrati se na pocetak, a neda ni scrollat poslije tog vremena!!!!!!
Isprazni cache browsera ili sa ctrl+F5 probaj ponovo učitati stranicu...
 
emisija je odlicna,a sto se tice voditeljice dobro joj ide sa tim slobodnijim pristupom,bolje nego da je neka ukocena,iako izgleda kao neka lezba........  :D :D ali sve naj. :D

(y)
 
dobra emisija ....bolja od prošle ....


samo nisam skuzio ono na kraju da izbjegavamo svinje  :misli:
 
Emisija je super sve sam ih do sad pogledao samo dali bi mogla dulje trajati. :D :D :D
 
Ovo izgleda vrhunski, korisno utrosenih 16:47 minuta  (y)

Jedine zamjerke na uznemiravanju velecasnog Pepeka :mrgreen:
 
Emisija super,prilozi dobri jedino sto mi je malo zapelo za oko nekako svaki prilog zavrsava bez nekog zakljucka, ocekuje jos kad ono odjenom cap i pocinje drugi ali vjerujem da ce se i to s vremenom popraviti  :wink:




i da ne zaboravim...ovo u mala mlaki je bilo perverzno  :mrgreen:
 
brunoimotor said:
Emisija je super sve sam ih do sad pogledao samo dali bi mogla dulje trajati. :D :D :D

Za tih 15 i nekaj više minuta treba sva sila materijala iz kog se dobi sažet prilog koji ima neki smisao. Dosta zanimljiva emisija...dinamična  (y)
 
Ja bi recimo volio vidjet kako naš herr Saša Kranjec radi neke testove jurilica i tak... Pa da nam iz prve ruke kaže što misli prek emisije. Inače najbolja emisija do sada.  (y)
 
nardev said:
emisija je odlicna,a sto se tice voditeljice dobro joj ide sa tim slobodnijim pristupom,bolje nego da je neka ukocena,iako izgleda kao neka lezba........  :D :D ali sve naj. :D

(y)
Nikolina+lezba?Tesko!Nikolina je zakon!