Motorček № 8 - Vukovar special

Ibiza

Administrator
HTML:


<div style='margin: 0pt auto; width: 650px;'>
Uzmite svoje grickalice i napitke, udobno se smjestite u naslonjače i uživajući pogledajte dokumentarni prilog o karavani „Prevlaka-Vukovar 2009.“ – zajedno u ratu, zajedno u miru.
 


Osim toga, vidjeti ćete prilog g. Petra Milića o projektu „Croatian-Routes“, malo o navigaciji i informaciju iz kuće „Basler osiguranje Zagreb“.

<div style='margin: 30px auto 0pt; text-align: center;'>

<p id='preview'>Video lokacija</p>
<script src='http://www.motori.hr/video/swfobject2.js' type='text/javascript'></script>
<script type='text/javascript'>
var s1 = new SWFObject('http://www.motori.hr/video/player2.swf','player','640','376','9');
s1.addParam('allowfullscreen','true');
s1.addParam('allowscriptaccess','always');
s1.addParam('flashvars','file=http://www.motori.hr/video/motorcek08.m4v&controlbar=over&skin=http://www.motori.hr/video/motori.swf&image=http://www.motori.hr/video/motorcek08.jpg');
s1.write('preview');
</script>

</div> 
</div>
 
SUPER  (y)  (y)  (y)  (y)
 
Prvo želim pozdraviti karavanu i sve njene učesnike...  (y)

Zatim jedan VELIKI pozdrav Otrovu .... prepoznate će se ....  (y)

Jako lijepa i u određenim dijelovima vrlo potresna emisija....

I naravno, ja nebih bi ja kad nebih imao i kritiku ....  :LOL:

Mogli ste mi bar ime točno napisati ...  :LOL:  :jesus:
 
vrlo ljepo   (y) (y) :nadam se da če nas ove godine biti u večem broju (y) (y) (y) (y) (y)
 
    .....hvala......
 
Ovo je vjerovatno najbolji prilog ikada napravljen o motosceni (događaju, akciji,...) u Hrvatskoj i jako mi se sviđa kako je cijeli prilog složen, ALI, nažalost uvijek postoji jedan ali.... Strašno velika pogreška je da se u tako savršenom prilogu dogodi takva banalna greška... Naime, radi se o dočeku u Đakovu. Iako je MK Kompresija iz Đakova i članovi su tamo bili prisutni i sudjelovali u karavani (što je sasvim u redu), ipak je doček karavane bio u organizaciji MK Đakovo, kako 2009. tako i prethodne 2008.godine, a oni nisu niti spomenuti....
 
sssss said:
Ovo je vjerovatno najbolji prilog ikada napravljen o motosceni (događaju, akciji,...) u Hrvatskoj i jako mi se sviđa kako je cijeli prilog složen, ...

Ovaj dio potpisujem  (y), u ostalo oko organizacije ne ulazim jer nisam nažalost bio sa vama, ove godine idem svakako... 

Svaka čast na emitiranju potresnih svjedočanstava koje je Tromblon iznio na Ovčari, jer ima mladih (i na forumu) koji ne shvačaju razmjere užasa koji se tamo zbio, dali ste svoj doprinos tome da se ne zaboravi (y) (y) (y)
 
Mayco said:
Svaka čast na emitiranju potresnih svjedočanstava koje je Tromblon iznio na Ovčari, jer ima mladih (i na forumu) koji ne shvačaju razmjere užasa koji se tamo zbio, dali ste svoj doprinos tome da se ne zaboravi (y) (y) (y)


potpis,ovo sto je covik reka,tj,opisao dio tog masakra sto se dogodia u vukovaru a i ostalim dijelovima,meni kao jedan od tih mladih osoba pada na pamet samo jedno,a to je kako netko moze tako nesto uciniti ljudima,kakva zvijer treba biti da to ucinis? :shock:

 
sssss said:
Ovo je vjerovatno najbolji prilog ikada napravljen o motosceni (događaju, akciji,...) u Hrvatskoj i jako mi se sviđa kako je cijeli prilog složen, ALI, nažalost uvijek postoji jedan ali.... Strašno velika pogreška je da se u tako savršenom prilogu dogodi takva banalna greška... Naime, radi se o dočeku u Đakovu. Iako je MK Kompresija iz Đakova i članovi su tamo bili prisutni i sudjelovali u karavani (što je sasvim u redu), ipak je doček karavane bio u organizaciji MK Đakovo, kako 2009. tako i prethodne 2008.godine, a oni nisu niti spomenuti....

Ispričavamo se MK Đakovo iz Đakova!
Doista se dogodio propust i na ovaj način možemo popraviti jedino istinom, a to je da su u Đakovu karavanu dočekali i ugostili MK ĐAKOVO I MK KOMPRESIJA, dakle motoristi grada Đakova!
Zahvaljujemo MK Đakovo na razumijevanju i nadamo se budućoj suradnji!

Uredništvo motomagazina "Motorček"
 
MOTORCEK said:
Ispričavamo se MK Đakovo iz Đakova!
Doista se dogodio propust i na ovaj način možemo popraviti jedino istinom, a to je da su u Đakovu karavanu dočekali i ugostili MK ĐAKOVO I MK KOMPRESIJA, dakle motoristi grada Đakova!
Zahvaljujemo MK Đakovo na razumijevanju i nadamo se budućoj suradnji!

Uredništvo motomagazina "Motorček"

Samo da još nadopunim:pored ova dva kluba to su učinili i free rideri Đakova i ug.obj.DEJAVU iz Đakova!
 
Kameni dj said:
Samo da još nadopunim:pored ova dva kluba to su učinili i free rideri Đakova i ug.obj.DEJAVU iz Đakova!

(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
sssss said:
Ovo je vjerovatno najbolji prilog ikada napravljen o motosceni (događaju, akciji,...) u Hrvatskoj i jako mi se sviđa kako je cijeli prilog složen, ALI, nažalost uvijek postoji jedan ali.... Strašno velika pogreška je da se u tako savršenom prilogu dogodi takva banalna greška... Naime, radi se o dočeku u Đakovu. Iako je MK Kompresija iz Đakova i članovi su tamo bili prisutni i sudjelovali u karavani (što je sasvim u redu), ipak je doček karavane bio u organizaciji MK Đakovo, kako 2009. tako i prethodne 2008.godine, a oni nisu niti spomenuti....

Samo cu napomenuti,
upravo ovako zavrsava Motorček - 8. emisija - Vukovar special sa reportazom o motokaravani....
svaka ce daljnja rijec biti i suvisna, ne vidim zbog cega se ne pogleda problem prije svega u samoj organizaciji MK ĐAKOVO,
misljenja sam da bi oni trebali sami prije svega biti odgovorni zbog ovakvog propusta, a ne da se trazi drugog za krivac, da netko iz drugog kluba bude njihov glasnogovorni!

Osobno sam kontaktirao clana MK ĐAKOVA, meni dragog prijatelja, te ga nakon karavane uputo na redakciju motorceka, osobno mu dao brojeve telefona i mail te isto tako savjetovao kome ce se obratiti i da sami naprave teks i posalju zajedno sa snimkama na e-mail adresu redakcije,
ocito je da je od materijala poslan samo video zapis!

Dalje vise necu komentirati i ne vidim nicju tudju gresku , te smatram da nitko tko ne zna sto se desilo ni netreba komentirati nesto sto ne zna!

Posebno moram nadodati, da sam sebi osobno dao za zadak da cu skupiti i pripremiti video materijal za ovu emisiju a o cemu sam takodjer izvijestio i  MK Đakovo,!!

Primjer kako loša vodstva druge lako odvedu u pakao!

LP
 
Kameni dj said:
Samo da još nadopunim:pored ova dva kluba to su učinili i free rideri Đakova i ug.obj.DEJAVU iz Đakova!

I predstavnici veceg broja moto-klubova iz Slavonije i Baranje.....
(docekali i prikljucili se....)
(a isto tako i jedan manji broj moto-klubova nije nikako sudjelovao)

LP
 
Uvik isto...Kad nešto ispadne Veliko i kad je odlično napravljeno ,svatko hoče okačiti svoju etiketu na to. Kakve veze ima koji je mk ili mc, ne znam te termine, učestvovao u karavani i ugostio je usput ? Učestvovali su bikeri i napravili pravu stvar. Zbog ovakvih i sličnih stvari ne želim biti u nikakvom moto klubu. Ekipa je napravila skoro savršenu emisiju i treba im čestitat, a ne međusobnim prepucavanjima umanjiti njihov trud i uspjeh. Da nije Motorčeka (groznog li imena :?) mi koji nismo učestvovali u karavani ne bi nikad vidjeli kako je to pravi potez bio.
Osobno nisam vidio nikakve klubove ni natpise na jaknama, nego samo motoriste dobre volje koji žele da se nešto tako značajno nastavi obilježavati. Valjda su klubovi koji su ih ugostili usput i pomagali u organizaciji , učinili to otvorena srca i kolegijalnosti radi ,a ne radi vlastite promidžbe.

Bob Rock
MK "Jahači magle"
 
Meni nikako nije jasno o čemu se ovdje ?!?!?

Kad sam slao video materijal za emisiju, bilo je potrebno (zbog nekih pravila sredstava javnog informiranja) potpisati izjavu, što je sasvim uredu ...  (y)

Sa druge strane, nisam niti najmanje očekivao da će se moje ime naći na kraju emisije, (da sam znao, lijepše bih se počešljao ... ) jer bilo kakav doprinos karavani nisam dao da bi se moje ime spominjalo, već sam to napravio prvenstveno zbog sebe samog, odnosno iz želje da pomognem jednu takvu veliku akciju ... Možda bolje da se moje ime i nije spominjalo, kad vidim gluposti o kakvima se piše.....  :palacdolje:

U Požegi je ekipa motorista pomogla MK Independent u organizaciji, iako neki od njih nemaju veze sa tim klubom, nitko od njih se nije našao uvrijeđen jer se njihovo ime nije našlo u "moru" ljudi koji su pomogli ovu akciju, dovoljno im je da se spomene "Karavana" i oni jednostavno znaju da se i o njima priča jer su bili dio toga...

U "Karavani" nitko nikoga nije tjerao da ide, nitko nikoga nije na ništa prisiljavao, pa bi se tako svi trebali i ponašati ..  (y)

Ja sam i po nekoliko puta godišnje u Vukovaru, moja djeca su bila i na Ovčari i ispod vodotornja i na memorijalnom groblju u Vukovaru, ali ne zato da bi netko pričao da je "MK" strasilo bio tamo, već zato da i sebi i djeci ukažem na strahote rata i na stvari koje ti ljudi preživjeli ...


I još jednom, VELIKA pohvala Motorčeku i ekipi koja je realizirala jednu ovakvu prelijepu emisiju ...  (y)
 
Bob Rock said:
Uvik isto...Kad nešto ispadne Veliko i kad je odlično napravljeno ,svatko hoče okačiti svoju etiketu na to. Kakve veze ima koji je mk ili mc, ne znam te termine, učestvovao u karavani i ugostio je usput ? Učestvovali su bikeri i napravili pravu stvar. Zbog ovakvih i sličnih stvari ne želim biti u nikakvom moto klubu. Ekipa je napravila skoro savršenu emisiju i treba im čestitat, a ne međusobnim prepucavanjima umanjiti njihov trud i uspjeh. Da nije Motorčeka (groznog li imena :?) mi koji nismo učestvovali u karavani ne bi nikad vidjeli kako je to pravi potez bio.
Osobno nisam vidio nikakve klubove ni natpise na jaknama, nego samo motoriste dobre volje koji žele da se nešto tako značajno nastavi obilježavati. Valjda su klubovi koji su ih ugostili usput i pomagali u organizaciji , učinili to otvorena srca i kolegijalnosti radi ,a ne radi vlastite promidžbe.

Bob Rock
MK "Jahači magle"

potpisujem u cjelosti  (y)  osim onog crvenog - meni je simpa ime  :mrgreen:
 
strasilo said:
....jer bilo kakav doprinos karavani nisam dao da bi se moje ime spominjalo, već sam to napravio prvenstveno zbog sebe samog, odnosno iz želje da pomognem jednu takvu veliku akciju ...


U "Karavani" nitko nikoga nije tjerao da ide, nitko nikoga nije na ništa prisiljavao, pa bi se tako svi trebali i ponašati ..  (y)



I još jednom, VELIKA pohvala Motorčeku i ekipi koja je realizirala jednu ovakvu prelijepu emisiju ...  (y)


(y)

čovjeka njegova volja čini VELIKIM ili MALIM :mrgreen:

salut :wink: