Motorček № 8 - Vukovar special

MOTORCEK said:
Ispričavamo se MK Đakovo iz Đakova!
Doista se dogodio propust i na ovaj način možemo popraviti jedino istinom, a to je da su u Đakovu karavanu dočekali i ugostili MK ĐAKOVO I MK KOMPRESIJA, dakle motoristi grada Đakova!
Zahvaljujemo MK Đakovo na razumijevanju i nadamo se budućoj suradnji!

Uredništvo motomagazina "Motorček"

sa zadovoljstvom i zahvalnošću prihvačamo vašu ispriku i naravno da će mo nastaviti našu suradnju u dobrom smjeru
MK Đakovo !
 
super napravljeno ,a tražit nekakve greške eventualne propuste stvarno je besmisleno isto ka i nekakva polemiziranja u vezi same snimke ekipa koja je radila i na bilo koji način sudjelovala u projektu emisije Hvala
 
(y)  U pola sata obuhvaćeno jako jako mnogo, za svaku pohvalu.......rečeno je mnogo informacija....prenesen je doživljaj......(eh sad ako ima tehničkih grešaka sigurno budu ispravljene) ali kao gledatelju i bikeru (koji ovaj puta nije bio s vama) svakako ću pokušati već sljedeći puta prisustvovati ...........  (y) ........priznajem da su me kičmom proželi trnci samo gledajući ...........dok "tromblon" nije iznio one crne istine, tada se osjećaji uzburkaju i čovjek se malo zamisli......NE PONOVILO se ikada ikome na cijelom svijetu...........  :(

Emisija  (y) (y)
 
strasilo said:
Prvo želim pozdraviti karavanu i sve njene učesnike...  (y)

Zatim jedan VELIKI pozdrav Otrovu .... prepoznate će se ...(y)

Jako lijepa i u određenim dijelovima vrlo potresna emisija....

I naravno, ja nebih bi ja kad nebih imao i kritiku ....  :LOL:

Mogli ste mi bar ime točno napisati ...  :LOL:  :jesus:
evo svaki put kad upalim ovu škatuku odma idem na ovu emisiju,a moram je pogledat (y)
--a najbolje da se OTROV ne prepozna,a pravi je ,uputija se iz Osjeka na Prevlaku da bi odradija čitavu turu isto ka i prijatelj iz Slovenije Zlati inače član ovog foruma i koliko znam jeden momak iz Zagreba ,ali neznam mu ime
---a ovo zadnje pa tebi su lipo napisali ime bome piše STRAŠILO,a šta bi još tija,
 
rus said:
---a ovo zadnje pa tebi su lipo napisali ime bome piše STRAŠILO,a šta bi još tija,

Šala druže, šala.... kao šala je izrečeno, kao šala je protumačeno, znači jednostavno šala.. ;)
 
Stvarno sam odusevljen emisijom. Bajkeri su nas podsjetili na teska i nesebicna vremena. U srcu ti je drago kad vidis da je jos uvijek nekom stalo za sve patnje i zrtve koje su ljudi podnjeli i dan danas podnose njihove obitelji. I zato Motorcek, puno hvala!
 
rus said:
evo svaki put kad upalim ovu škatuku odma idem na ovu emisiju,a moram je pogledat (y)
--a najbolje da se OTROV ne prepozna,a pravi je ,uputija se iz Osjeka na Prevlaku da bi odradija čitavu turu isto ka i prijatelj iz Slovenije Zlati inače član ovog foruma i koliko znam jeden momak iz Zagreba ,ali neznam mu ime---a ovo zadnje pa tebi su lipo napisali ime bome piše STRAŠILO,a šta bi još tija,
Momak iz Zagreba je kolega Krešo ("Zmayski" na forumu), i inace ima odlican blog o voznjama svojom "Tenom" (XTZ 750 SuperTenere). I njemu i prijatelju Otrovu svaka cast na turi tamo i nazad! (y)
 
ovo se zove PRILOG, moglo se je i bez Garmina, super pozdrav EKIPI Motorčeka i :kiss2: :kiss2: + :ruza: ljepšem delu ekipe 8)