Motorček № 9

slazem se za svakog po nešto,emisija je osvježenje, a po nekim prilozima kontam da je rade volonteri (snimke sa moba)

MOTORČEK ispravi me ako griješim ali ako imam dobar materijal npr sa hard endura iz ezberga prosljedimo vam pa ga montirate u sljedeću emisiju, s obzirom da jedan hrvat ide na ovu utrku...
 
Ekipa je djelom sastavljena od amatera. Nisu nam najbitnije kvalitete snimki, nego, što prikazuju. Poznato nam je da će ućestvovati i jedan Hrvat. Samo nam šalji snimke.
 
meni prva liga.

jest da su decki sa dakra pricali malo poduze, ali opet zanimljivo je bilo.

makar onaj prijedlog da se napravi test rabljenog i novog po emisiji je odlican
 
Svaka cast za emisiju, sve je super jedino ste od ovog madjara malo napravili budalu s onim isjecanjima njegovog govora ali eto recimo da je i to ok  :wink:
 
Nismo nikoga omalovažavali. Dobrano respektiramo ono što su ti ljudi napravili.
 
Bob Rock said:
Meni je ova emisija neopisivo dosadna...Mislim, 3 lika koji sjede u nekoj birtiji i pričaju o Dakru 14 minuta :misli:.....Ubilo me je....Da ja radim emisiju, u svakoj bi stavio jedan test novog motora, jedan test rabljenog, obradu povijesti jedne moto marke( bilo proizvođača motora ili opreme), prilog o moto opremi, prilog o održavanju motora, malo o sportu i susretima i to je to.30 interesantnih minuta. Ustalio bih nekakav koncept. Ali ja ne radim emisiju....Ja je samo gledam, pa ne znam ništa....


čitaš mi misli iako mi nije ni ovo loše, tj. poprilično je dobro samo da bar u to sve ubace i malo neki review nekog novog motorića, neki usporedni test il neš slično...barem to....iako je ovaj dio sa dakrom bio zanimljiv iako su ga malo previše oduljili, al dobro pa nije na tv-u pa sam klikneš na 1cm trake desno...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sve u svemu 7/10.
 
*ebeš ga, ja sam baš Dakar odgledao s guštom ...  (y)
 
b]....Da ja radim emisiju, u svakoj bi stavio jedan test novog motora, jedan test rabljenog, obradu povijesti jedne moto marke( bilo proizvođača motora ili opreme), prilog o moto opremi, prilog o održavanju motora, malo o sportu i susretima i to je to.[/b]
Zar nema većine toga na internetu kolko ti srce želi?
 
MOTORCEK said:
b]....Da ja radim emisiju, u svakoj bi stavio jedan test novog motora, jedan test rabljenog, obradu povijesti jedne moto marke( bilo proizvođača motora ili opreme), prilog o moto opremi, prilog o održavanju motora, malo o sportu i susretima i to je to.[/b]
Zar nema većine toga na internetu kolko ti srce želi?

pa recimo da bude neki izvještaj sa happeninga, pa onda test nove kacige(po mojoj volji S-xr 1100 :mrgreen:)i onda neki intervju s nekim poznatim bajkerima npr. sa tomom marićem, gajsom il nekim tak i npr onda neki kutak za nostalgičare recimo intervju sa straškovim starim iz davnih vremena.... (y)
 
MOTORCEK said:
b]....Da ja radim emisiju, u svakoj bi stavio jedan test novog motora, jedan test rabljenog, obradu povijesti jedne moto marke( bilo proizvođača motora ili opreme), prilog o moto opremi, prilog o održavanju motora, malo o sportu i susretima i to je to.[/b]
Zar nema većine toga na internetu kolko ti srce želi?






A onda nemojte radit ništa...Svega čega se dotaknete ima na internetu u skupljoj i profesionalnijoj varijanti...Ajde, ajde...priznaj ...Doči čete vi na moj koncept, več za par emisija :mrgreen:...Slobodno...ne naplačujem ideje 8)...A sigurno čete jednom promijeniti i ime...kad vam ponos dopusti...