Motori koje ne vidjamo bas svaki dan

Da ali Erik nema vise nista s time tako da ne znam koliko ima smisla uopce gurati to po tim imenom. Ali ako prode odlicno. Meni je zao Motusa sto je propao. Bas sam gledao nekidan ima ih za uzeti prakticki nove za skroz normalnu lovu ali uvoz, shipping, homologacija ovo ono...
 
Bilo bi mi drago da Buel uskrsne ,ali s adekvatnijim agregatom,mislim da bi itekako zapaprio odnose sila.A Motus će s vremenom postati avangardni i traženi stroj u uskom krugu odabranih. :cool: 🍸
 
Bilo bi mi drago da Buel uskrsne ,ali s adekvatnijim agregatom,mislim da bi itekako zapaprio odnose sila.A Motus će s vremenom postati avangardni i traženi stroj u uskom krugu odabranih. :cool: 🍸


I meni je zao Motusa jer je bio drugaciji a sta se Buell-a tice on ima svoju publiku pa se nadam da ce biti nesto od te price (makar u US ) iako tata Eric vise nije sa njima
 
Ok,interesantno prometalo.Po dizajnu baca na nekolicinu japanskih uradaka.Izgleda da ima solidnu završnu obradu .Zapravo mi se i dopada kao cjelina .Skeptičan sam na izgovor brenda Cf moto,neopravdano mislim.Ipak ,po svemu sudeći stroj dostojan dvadeset i prvog stoljeća .
 
Ok,interesantno prometalo.Po dizajnu baca na nekolicinu japanskih uradaka.Izgleda da ima solidnu završnu obradu .Zapravo mi se i dopada kao cjelina .Skeptičan sam na izgovor brenda Cf moto,neopravdano mislim.Ipak ,po svemu sudeći stroj dostojan dvadeset i prvog stoljeća .


Izgleda da je bilo malo Copy Paste od RE6 kako sam cuo sta i nije losa stvar
 
Ma nek je i Copy Paste ,uglavnom je to djelomično.A i čemu pretjerano mijenjati provjerena i dokazana rješenja.Sitne modifikacije na bolje uvijek su dobrodošle,barem po meni.No nama rvatima i sličnoj čeljadi uvijek nešto smeta i nedostaje .A proizvodimo što? Uglavnom proljetnu i jesensku maglu. 👍 :cool: 🍸
 
  • Like
  • Haha
Reactions: barba and Napier
ne vidiš i ne goniš svaki dan...
 

Attachments

  • IMG-af0321342cc4f64f510878611e43b318-V.jpg
    IMG-af0321342cc4f64f510878611e43b318-V.jpg
    358.8 KB · Views: 116
ovi iz Homde. ko da se trude praviti ružne motore....
ali idu vječno....