Motori koje ne vidjamo bas svaki dan

20220713_205448.jpg

20220713_205503.jpg
 
Prijatelj kupija,osim svemoguće tehnologije (čak i klimu ima) motor izgleda perverzno dobro.Najviše me oduševilo šta je pod nogama nevjerovatno lagan...
 

Attachments

  • Screenshot_20220727-064228_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220727-064228_WhatsApp.jpg
    506.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: hondimir
Englez se pojavio nakon 2 godine pauze radi "korona" prehlade, baterija crkla, gume ispuhane pa smo mu to riješili. Čudno vozilo, čudno šaltanje, na celeru gravirano do 30 km/h

wallpaper diane lane


Pa onda 2 sa trajekta, jedna Honda koju (bar ja) ne viđam kod nas i neko (vjerovatno) Italijansko čudo od motora. Na njemu Njemac i Njemica u poodmaklim godinama. Gospoja si složila tapetić za pod presvijetlu.

animaniacs wallpaper



I za kraj, stara zujalica


 
Zašto su mu dirali rep :(

Vilica bomba, to mi je jedino estetski na 999 minus.

Kako bolesno dobro stari, nisam smija svog prodat.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Danas sam vidio na lokalnom okupljalistu bajkera neki stari motor sa dizel agregatom. Imao je dva zasebna sjedala, ali ona kao na bobberima i na tanku natpis "diesel". Nisam ga uspio uslikati naravno.
Zna li tko o cemu se radi?
 
Danas sam vidio na lokalnom okupljalistu bajkera neki stari motor sa dizel agregatom. Imao je dva zasebna sjedala, ali ona kao na bobberima i na tanku natpis "diesel". Nisam ga uspio uslikati naravno.
Zna li tko o cemu se radi?
Kuhac,uvik nesto zakompliciras.,daj nesto dokazano... :mrgreen:
 
Danas sam vidio na lokalnom okupljalistu bajkera neki stari motor sa dizel agregatom. Imao je dva zasebna sjedala, ali ona kao na bobberima i na tanku natpis "diesel". Nisam ga uspio uslikati naravno.
Zna li tko o cemu se radi?
Vjerojatno Royal Enfield Bullet.
 
  • Like
Reactions: WraGG