Motorom po Hrvatskoj - Risnjak i Izvor Kupe

Bacio subaru, samo peglaj dalje imaš oko ali ću bit klasični "samo bi nešto prigovorio" i prigovorit ću na jezik, jer ja ko propali vloger sam isto na engleski prtljo dok sam snimo, al uvijek me kopkalo kome ja to na engleski pričam, zašto...u smislu, što se ja pokušavam približit tamo nekom totalnom strancu, šta nebi bilo bolje snimat na hrvatskom, za svoje ljude, ne znam. Ko npr Vid sa Kvart Pričom, nikad on nebi uspio da je probo to na engleski. Al to je sve that's all keep filming 🤙🏻
 
  • Like
Reactions: Shepa and Yield
Bacio subaru, samo peglaj dalje imaš oko ali ću bit klasični "samo bi nešto prigovorio" i prigovorit ću na jezik, jer ja ko propali vloger sam isto na engleski prtljo dok sam snimo, al uvijek me kopkalo kome ja to na engleski pričam, zašto...u smislu, što se ja pokušavam približit tamo nekom totalnom strancu, šta nebi bilo bolje snimat na hrvatskom, za svoje ljude, ne znam. Ko npr Vid sa Kvart Pričom, nikad on nebi uspio da je probo to na engleski. Al to je sve that's all keep filming 🤙🏻
Pozdrav,

Hvala puno za komentar i sub! Primjedba stoji, medutim puno vise ljudi me prati izvana, te ih zanima sadržaj i Hrvatska. Engleski je jedina opcija da svi razumiju bez obzira sto lose zvuci ( nadam se da ce se popraviti s vremenom ). Subtitlovi mi nisu opcija jer oduzimaju previse vremena za pisanje. Kada sam napravio prvi vlog na Hrvatskom, puno ljudi mi je reklo da ne nista ne razumiju i pitalo me za prijevod. Dugo sam razmisljao hocu li onda neki mix... neki video na Hrvatskom a neki na engleskom.....ali to onda stvara pomutnju.

Da tu u Hrvatskoj mozda skupim nesto ljudi trebao bi stavljat click bait " kako je sjela na njega ?" "vozio sam 150 na zadnjem!" itd.


Vidjet cemo kako ce ovo prolaziti. Hvala!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: biker4life
Moto travel_ (9 of 24).jpg
Drone_web_ (7 of 12).jpg





Dvodnevna tura Zg-Fuzine-Novi Vinodolski-Ogulin-Zg odradena. Video uskoro
🙂
 
odlicne fotke, al imam tehnicko pitanje. Kak si zadovoljan s gumama i kolko su glasne na cesti? :)
 
  • Like
Reactions: Yield
Pogledam tvoje videe na yt kad stignem, i mislim si onak zašto XSR a svako malo na nekom makadamu, onaj CBX iznad na slikama ima više smisla, Tenere 700 bi imao puno smisla, ali ima smisla i XSR.. nekog "apokaliptičnog" vizualnog smisla pogotovo na ovim nekim maglovitim šumskim slikama (y)
 
  • Like
Reactions: Yield