Motul TT Assen 25-27/6/21

Vraća se čača
 

Attachments

  • FB_IMG_1624633192553.jpg
    FB_IMG_1624633192553.jpg
    61.8 KB · Views: 0
Kaže marquez da mu traction uopće nije odradija svoje i da im nije jasno zašto...da nije uopće toliko forsira kroz zavoj...da ako ne shvate šta je bija problem da će imat problema sa samopouzdanjem kroz taj zavoj...ima bi i ja 😆
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and bolcic
Gledajuci snimku prati ostale bez forsiranja. Ostali prolaze a njega Ronda baci ka na rodeu
 
Kaže marquez da mu traction uopće nije odradija svoje i da im nije jasno zašto...da nije uopće toliko forsira kroz zavoj...da ako ne shvate šta je bija problem da će imat problema sa samopouzdanjem kroz taj zavoj...ima bi i ja 😆
Svi se uzdaju u elektroniku..samo odvrni gas ne misli nista, a cipovi za komp iz kine..I onda se cude kako da crkne
 
  • Like
Reactions: zadro_st
Vinales je u srijedu u Interviewu rekao da ce doslovno prekppirati sve od Frtaljka, setup, vožnju, sve!!

Ne znam samo da li se to odnosi i na kombinezon? 🤔😁
 
  • Haha
Reactions: pamzor
Vinales je u srijedu u Interviewu rekao da ce doslovno prekppirati sve od Frtaljka, setup, vožnju, sve!!

Ne znam samo da li se to odnosi i na kombinezon? 🤔😁
pa nekidan san komentira bas na forumu da zasto jednostavno ne iskopira francuza...
ocito Vinales cita forum :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: go-go and Dene
Sad kada smo ih sve ulovili kako nas prate i kradu ideje, mislim Mateo da je vrijeme da se dogovorimo za neku kompenzaciju 😉

Ponovno Endurance za ekipu, samo sad powered by MotoGP 😍😁
 
  • Like
Reactions: singlica
pa nekidan san komentira bas na forumu da zasto jednostavno ne iskopira francuza...
ocito Vinales cita forum :mrgreen:
Skoro svi citaju, znam iz pouzdanih izvora. Rossija sam sreo na Kornatima i potvrdio mi je da prati i da ga malo jebe google prevoditelj. O "plavom" forumu necu govoriti, to im je tek bio izvor informacija.😇