možda jednog dana....

obožavam motore....iako sam odrasla okružena jedino autima....nikad nisam imala priliku upoznat motore bolje....
no samo je jedan događaj promjenio moje mišljenje o autima....i tu se stvari počinju mjenjat....
nikad,do ovog ljeta,nisam imala priliku stvarno pokušat vozit MOTOR....osječaj je odličan,dok se vozim s nekim na motoru....poseban je to osječaj,kad si samo na dva kotača....kad si drukčiji od večine u prometu....kada vidiš da svi koji su na dva kotača,a tu mislim na motore ne skutere,osječaju isto što i ti....ljubav prema motoru....nekakvu vrstu privlačnosti....ljubav....jer....jer si poseban po nečemu....i to po svom motoru....s kojim osječaš svaki dio ceste....koji je dio tebe u vožnji.... 8)
prošle sam godine upoznala jednu divnu obitelj....njih petero,i svi su se ''rodili'' na motorima....prekrasna obitelj,drukčija od drugih....divim im se....njima i svim bikerima....
i iako sad nemam priliku,nadam se da ću i ja postati bikerica....jer to što osječam prema motoru,je nešto prelijepo....drukčije....neopisivio....
pokušala sam sama sjesti na motor....i uspjela sam....krenula sam....i znam....znam da ću jednom i ja biti jedna od mnogih koji djele svoje osječaje,snove,maštanja,dobre i loše trenutke s onima koji isto misle isto osječaju....
i možda ova priča i ne može konkurirat nekim s ovog foruma,al'....podijelila sam svoje snove s drugima....


nadam se da će se moji snovi ostvariti i da ću i ja imati svoj motor koji će bit dio mene.... :wink:



 
Ako to tako jako želiš, vjerojatno će ti se i ostvariti, sretno  (y) :biker:
 
Snovi koj ce itekako postati realnost......zelim ti puno sretnih kilometara....i da si kupis motor koji stvarno zelis....kad -tad.....puno uspjeha...nisi izabrala pogresan put.....garantirano !!!  (y)
 
Svatko ima snove koji se mogu ostvariti, vjerujem ti kako se osjećaš, ja se na svaki zvuk motora okrenem, jednostavno to ti je tako.

Sretno!!! (y)
 
Doči če i on jednoga dana, sad je teško bez njega, ali kada dođe zadovoljstvo če biti još veče (y)
želin puno lipih i kilometri i motor po želji, sretno (y)
 
Ako stvarno toliko zelis motor onda ces ga imati kad tad. Neke stvari ljudi oko nas e razume ali nije ni bitno jer svoje snove covik ostvaruje radi sebe a ne radi drugih.AJ san prosao sito i reseto i znam sta ti govorim. Imas moju pricu ( to samo pravi biker razumi),pa kad je procitas vidices da se sve moze postici samo se triba biti uporan.  (y) 
 
Tocno znam o cemu govoris!
U istoj smo situaciji  :mrgreen: