Moze savjet

Max123

New member
Nemam nekog narocitog iskustva sa motorima ali zelim da kupim motor da mi bude prevozno sredstvo za posla i da mogu vikendom da idem negdje, radim nekih 30km od kuce znaci sedmicno ce se prelaziti barem 300 400km
E sada nez sta da kupim def nebi skutera nikakvog niti ista ispod 250ccm zivim u bosni tako da kad polozim odma dobijam punu A kategoriju.
Budzet mi je do 2500e razmisljo sam da kupim novu pedu ali sam vidio da ima dosta losih iskustava sa njima.
Sta bi mi vi preporucili.
 
Može savjet... nađeš nekog iskusnog motoristu/moto mehaničara, ispričaš mu šta želiš, pokažeš šta ti se sviđa i odrediš budžet... pripremi 100-150 eura za njega i gotovo...
 
Zamoli forumaše bar njih 10-15 da ti daju probni đir na svojim motorima i kažu iskustva, tako ćeš najlakše izabrat.🤔
 
dukati, svaki pravi početnik vole reklame sa malim trebama kraj dukatija



Srki
 
Odes na olx..ukucas pretraga od 3000 do 4000KM..ostavis nesto para za registraciju i servis.a treba i kaciga jakna neka..nestonl sa ravnim guvernalom ne vece od 600ccm.. Kawa er5..al nema ih puno u dobrom stanju
 
  • Like
Reactions: t0malito
Za te novce eventualno ER5 ako se nađe u dobrom stanju dobar za početak. I ostavi malo novaca za opremu, kacigu, neku jaketu sa protektorima... Pomalo i uživaj.

Edit: evo vidin isti savjet kao i ovaj poviše😀
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and t0malito
Malo je to love, al pogledaj si honda xl650, kawasaki klr, kawasaki er5, yamaha diversion...