Mrežnica vikendica.

ljacmi

New member
Mrežnica , vikendica ili kat iznajmljujem. Cucki vilkomen, privat plaža, ležaljke, čamac, kajak, tu i tam koja gratis piva. Može i samo preko vikenda.091 2507476
 
250kn kat, 400kn viksa i dam kajak ,a sami kajak ili kanu je 100-150kn najam dnevno u kampu.
 
Lako pozovete ekipu frendove na roštilj dok ste tam :) nebute požalili.Ima na terasi dosta mjesta i veliki stol, te dole na plaži stol za 8-10ljudi.
 
bi ja ali mi đukelo utekne nakon 30 sec preko one niske ograde  :LOL: pa mi se neda natjeravat u vukojebini za đukelom  :LOL:
 
M12 said:
bi ja ali mi đukelo utekne nakon 30 sec preko one niske ograde  :LOL: pa mi se neda natjeravat u vukojebini za đukelom  :LOL:
Krivo si ga zdresiral :) Moj nikam ne beži ,a na terasi imam ogradu pa kad negdje otiđemo tam je vani i nikam nemre. A pas mi je čista atleta (ko mačka ) (y)
 
ljacmi said:
Krivo si ga zdresiral :) Moj nikam ne beži ,a na terasi imam ogradu pa kad negdje otiđemo tam je vani i nikam nemre. A pas mi je čista atleta (ko mačka ) (y)
da ali nemas Aljaskog malamuta i slicnu pasminu!!!!
:LOL:
Pa bi vidio.....
:mrgreen:
 
E, a daj zamisli da si prodal, imal bi kapital za napravit jos 2 takve i vjerojatno bolje i modernije....pa opet prodat jednu....tsk tsk
Koliko ljudi moze na  na katu spavat?
:mrgreen:
 
Koliko ukupno može ljudi spavat?
 
Prosle godine na samoj obali u blizini Zelenog Kuta niknuo objekt :mrgreen: nicega prije nije bilo, uredno postavljena ploca sa brojem dozvole itd...