MT performance! Iliti klub vlasnika i obožavatelja MT01

Sad vidio temu tek...
Od 6. mj 2012 i ja ponosni vlasnik jednoga. Nije u orginalu bas (razbijena prva lampa i instrumenti pa ima neke zmajenske)

Priče o kočenju kad se pusta gas i ostalo su bajke... To jest izrazenije od r4 ali u takvim stvarima i jest draž V2 motora.
Troši meni od 6-9 litara ovisno o režimu vožnje, meni tank izdrzi cca 200 km.
Jede gume zbog tezine ali i okretnog momenta... Dijelovi limarije jesu skupi ali tome je tako kad vozite motor koji je novi 120000 kn pa je normalno da i dijelovi za njega kostaju.

Uspio sam proci nekih 6000-7000 km do sada na njemu i prezadovoljan sam. Poteze od 0 brutalno na malim okretajima. Krajnju brzinu nema preko 200 km al to ovisi koliko ko trazi od motora, meni 300 km/h ne treba.
Rega je jako skupa kod nas, ali onaj osjecaj kad ti oci u dupljama titraju u ritmu monstruozne V2 masine to meni nadokanduju.
Ja sam 175 visok pa mi je motor malo visok (stojim na prstima) ali i tako se da manevrirati sa njim i nije nis strasno.
U zavoju se osjeti tezina njegova pa se treba postepeno prilagodavati na zivahnu voznju, i jako oprezno sa gasom kroz zavoje... S vremenom neko proklizavanje postane i zabavno.

Za neko jurcanje nije ali jako zabavan na zavojitim dionicama ali nikako nije za nekog pocetnika niti se treba igrati ako prvi puta sjedate na njega. Motor ima zestoku narav ako se krivo barata s njim i ne prasta puno.

Kvarova nisam imao nikakvih(moj ima nekih 25000 km) i 2005 je godina. Trenutno je rastavljen na komadice jer mijenjam boju pa budu i neke slike uskoro.

Eto toliko ovak na prvu a ako nekoga zanima nesto pitajte....
 
a eto ukazala se prilika pa nisam propustio... nakalemio sam drugo svjetlo gore, pa sad i prstene na auspusima od aluminija i tak. Jos je u procesu promjene boje jer je bio crveni pa ga vracam nazad u crno.

Budem stavio sliku kad zavrsim...
 
Hypercube said:
a eto ukazala se prilika pa nisam propustio... nakalemio sam drugo svjetlo gore, pa sad i prstene na auspusima od aluminija i tak. Jos je u procesu promjene boje jer je bio crveni pa ga vracam nazad u crno.

Budem stavio sliku kad zavrsim...

Pitanje jedno (ako nije tajna): je li taj tvoj MT-01 imao možda neku street fightersku masku i bio je cijeli u neku vatreno-crvenu boju?
 
Taj sa njuškala je i meni odmah pao na pamet čim je spomenu promjenu boje i fara :mrgreen:

Edit:

Ovaj?

IMAG0050.jpg
 
Je, to je taj na koji sam i ja mislio! Vidio ga na blagoslovu u Bedekovčini! Šteta tako lijepi motor prerađivat u SF. O ukusima se ne raspravlja, ali meni je ovo stvarno koma. Nadam se da će ga sadašnji vlasnik dovesti u bolje vizualno stanje.
 
Da to je taj...

Bio sam ja na jesen u Bedekovčini s njim... Ovo je čak moja fotka koju sam slikao kad sam ga isao pogledati prilikom kupnje...

Uglavnom sad je ofarban u crno, i ovu masku sam skinuo sa prednje strane i stavio manji h4 far ko na novom fz6 jer je ova maska nefunkcionalna.

Orginal sat i lampu je prijašnji vlasnik razbio a nove su mi preskupe pa kombiniram. Šteta je što je tak al jbg. Ja cu ga vratiti priblizno orginalu sa tom lampom i nekim koso univerzalnim instrumentom koji je vec bio gore. Ostalo je vise manje u orginalu... Promijenio sam samo ove plastične prstenove na krajevima spuha u aluminijske...

Stavljen je kn filter nutra i tak... Danas krecem sa sastavljanjem pa cu vam konacno to slikat... ovako razmontiran je bezveze pomalo...
 
Evo ja zavrsio svoju pricu...  Stavio sam par slikica... jos ima sitnica koje treba napraviti ali to cemo iducu zimu... sad se treba voziti malo... ipak su motori da se vozi na njima...
 
Back to black...  (y)
 
Hypercube svaka čast! Definitivno bolje izgleda nego dok je bio crveni sa SF maskom! Odlično si ti to uredio i puno sretnih kilometara želim. Čak sam se iznenadio da mi prednje svijetlo od MT03 uopće ne stoji loše :)
Pozdrav i sretno sa pilom!!!
 
bok svima...trebam pomoč

naime mom frendu je otišla pumpa goriva na mt01 iz 2005.
ima li itko kakvu polovnu a ispravnu za prodati?
dali ta pumpa paše na više modela i koji su jer to bi mi olakšalo potražnju kod polovnih....hvala (y)