mulci na maksi skuterima ;)

alfred stokes said:
Ma znam da se stigne svuda, al ima situacija kad treba rezerva snage
Doduše nisan napomenul da je cura dosta s menom prošla na skuteru, a tada pogotovo treba malo više force ;)
Znam, cure su zahtjevne :mrgreen: :mrgreen:
 
:mrgreen: cure su zahtjevne hehhehe! :LOL: pa bome je!ama ne znam koja da je mašina ako si navikao voziti sam onda naravno kad ti curičak ili lega sjednu iza tebe da je drugačije.... "problematičnije"
a o ovom što je išao sa Beverlyem na prvesntvo..e pa tog su i u Dubrovniku spominjali..ali nisam skonto tko je to! niti da sam znao da je iz Osijeka! svaka mu dala!!! (y)
 
Ako je motor pouzdan, samo je stvar volje vozaca ;)

Naravno, nema smisla ici predaleko sa 50ccm jer to moze biti opasno.
Vec sa malim YBR-om bi se odvazio ici iz Osijeka na more.
Sa suvozacicom bi volio imati bar 200ccm izmedju nogu (i ona bi volila isto) ;)

Sto se mene tice, sa necim poput X8 200 (sada 250) ili X9 250 se vec moze na kraj svijeta, ako se ide turistiski,
dakle bez pokusaja obaranja rekorda.

S druge strane; imam nezaboravan Sibenik-Zadar-Sibenik trip sa baotianom i curom koji je sve skupa
trajao vise od 4 sata ;)
 
Krenuli smo iz Rijeke ja na beverly 250 a frend Sv-u na prosli forum susretu Zg, tamo smo isli starom cestom kroz Gorski kotar i to je bilo super jer na takvoj cesti je super, na auto cestu smo usli negdje kod Karlovca i sad je tu malo falilo force( ali to je skuter od 250) tako da kad film vratim nazad bilo je super i vjerovatno dolazim i na ovaj ako vrijeme posluzi.
 
Nije falilo snage za pratit SV-a po gorskom gotaru? Nadam se da se ne mora vrtit gas do kraja za normalnu voznju po takvim brdima.
 
r.e.! said:
I to je u redu :wink:
Čuo sam za tipa iz Osjeka, koji je na svom Beverly 200 obišao cijelu Europu. Sa njime je bio in na nogometnom prvenstvu u Portugalu. Beverly je karakterističan po tome što je obojan kao naša šahovnica.
Sve ovisi o tome u čemu uživaš i što te veseli. Ja osobno nekako volim male kubikaže, mada nemam ništa ni protiv velikih.
Ja sa svojom Vespom od 150ccm stignem svugdje :skuter:
Bitno  da smo u pokretu, što ne? :skuter: :skuter:

Taj tip je BELI, poznat i kao "najveći navijač nogometne reprezentacije". Bio je na svim utakmicama šta je Hrvatska gostovala po Europi ikada. U Litvu je išao vlakom pa su ga reprezentativci vratili charterom jer im ga je bilo žao da se ne muči nazad. Da je imao tomosa išao bi njime...
 
dakle zaključak svi kupujemo G. Nexusa sa sportskim spuljama od akrapovića i idemo u Njemačku na svjetsko (y) :jesus: :LOL:
 
Cortez said:
Nije falilo snage za pratit SV-a po gorskom gotaru? Nadam se da se ne mora vrtit gas do kraja za normalnu voznju po takvim brdima.
  Hvalilo je, ali se moze dogovorit i to  ide, a sta se tice brda kroz gorski kotar bez problema i ne odvrnut do kraja uvijek ostavit nikad se nezna kad moze zatrebat.
 
moover said:
Slažem se s M12.

Vidi se da su Američani... a oni pak nisu nikad u životu "šaltali"....  :D

eeeee da bajo nije rekao... STANI, ne budi lud već kupi motor...  (y)