Multistrada V4 dolazi sa radarom u seriji

Moguće, ali sutra neizbježna stvar na svim motorima. Nekad smo se smijali i ABSu, danas je zakonska obaveza. O Boschu i njihovom projektu žiroskopa i senzora da ne govorim a danas mi je priglupo kupovati novi motor koji to nema. Tak da...
 
Jbg tko nema para kupit takvo sto njemu je najmanja briga elektronika 😂
Volio bi ju provozati jedan dan jer u mom vlasnistvu tesko da ce biti. (Mala kasica prasica)
 
Jbg tko nema para kupit takvo sto njemu je najmanja briga elektronika 😂
Volio bi ju provozati jedan dan jer u mom vlasnistvu tesko da ce biti. (Mala kasica prasica)
bitno je sacuvat zdravlje a bice svega..ja kupujem motore kad budu min 10g stari..kad se dokaze na trzistu i preboli djecije bolesti...normalno bude malo jeftiniji :mrgreen:
 
  • Haha
  • Like
Reactions: t0malito and SpoRRi
bitno je sacuvat zdravlje a bice svega..ja kupujem motore kad budu min 10g stari..kad se dokaze na trzistu i preboli djecije bolesti...normalno bude malo jeftiniji :mrgreen:


Kupio sam motor 8 godina star nakon moje krame iz 2004 kao da sam kupio spaceshuttle. Doduse, prijasni vlasnik je to toliko cuvao da izgleda sad izasla iz tvornice i sretan sam sto ju imam i obozavam ali vazda scumbag brain ima ideje za nesto drugo. Zadnje vrijeme me youtube bombadira sa reviewovima sa FJR1300 iako to nisam searchao po njemu xD


Sorry na offu
 
Ja ti lijepo u XR temi najavljujem V4 MS, a ti ne želiš da vjeruješ.
Meni se čini da si pronašao brzu kozu po svom ukusu ;)(y) Mislim da će ovaj motor biti pun pogodak !

Ma znao sam :mrgreen: ali otvorio sam temu zbog radara, to je novo.:p
 
Moguće, ali sutra neizbježna stvar na svim motorima. Nekad smo se smijali i ABSu, danas je zakonska obaveza. O Boschu i njihovom projektu žiroskopa i senzora da ne govorim a danas mi je priglupo kupovati novi motor koji to nema. Tak da...


Priglupo, jel?
 
Moguće, ali sutra neizbježna stvar na svim motorima. Nekad smo se smijali i ABSu, danas je zakonska obaveza. O Boschu i njihovom projektu žiroskopa i senzora da ne govorim a danas mi je priglupo kupovati novi motor koji to nema. Tak da...
Tako se prije 20-30g. imalo predrasuda o struja prozorima.
Ka' potencijani kvarovi, troškovi, ovo-ono...
Iz iskustva znam, karikiram, da je više kvarova oko podizača bilo na stojadinu nego na cliu sa el. podizačima.
Iako, stojadin je stojadin, ali činjenica je da je više kajli bilo na prozorima onda nego sad. :mrgreen:
 
Tako se prije 20-30g. imalo predrasuda o struja prozorima.
Ka' potencijani kvarovi, troškovi, ovo-ono...
Iz iskustva znam, karikiram, da je više kvarova oko podizača bilo na stojadinu nego na cliu sa el. podizačima.
Iako, stojadin je stojadin, ali poanta je tu. :mrgreen:
Pa di si clia naso s plastičnim zupcanikom. U 370k km rikla 2-3 ljeva podizaca...