Murvica

Ne znam šta piše u zakonu, al tko određuje u koji sat i minut treba svitla upalit? triba luxometar imat da bi zna kad po zakonu moraš upalit svitla, jebali ih takvi zakoni...
Ne znam koji je razlog da ta svitla ne postanu zakonska obaveza priko cile godine..jel ekologija razlog, tjeramo šišmiše, dinje će usahnit?

a 2,86...nemoš ni hodat sa tim, a kamoli vozit... a sad ne kužim jel motor prestizao nekoga pa udario u ovog pijanca, ili je taj auto izlazio iz sporedne...
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: HrvojeR
Navodno frontalno, navodno 2, 86.... pišem prema videnom u medijima, nemam pojma sta je stvarno bilo.
 
Nekima i treba, neka svi imaju stalno upaljena svjetla i gotovo.
Apsolutno...pogotovo jer ima situacija gdje je teško izaći iz sporedne, i postoji ogledalo ali ako onaj koji dolazi nema svjetla skoro nemoguće ga je vidjeti u bilo koje doba dana
 
Podne na suncu u dalmaciji... mozda reflektor za avione na krovu imat , to bi se vidilo...
 
Momak iz auta ima prijelome noge na više mijesta,samo mijesto udesa dosta ružno .Ulazi se u udolinu ,naglo se spušta i penje.Prije mjesta udesa nekih 100m lagana krivina poslije koje je dritura .Svi kad vozimo pretičemo poslije tog laganog zavoja i onda pun gas.Navodmo je pokojni Željko preticao i direktno pogodio u auto Auto se doslovno raspao a to je bmw e46 karavan ,znam momka dobro i piturao sam mu bok na tom autu pred par mjeseci ,nije neki bas problematičan tip ima dijete i ženu .Sad koliko pije neznan ali kažu da je taj dan slavio imendan i da se dosta popilo.Uglavnom bio ili ne bio kriv mislim da će to debelo platiti.
 
  • Like
Reactions: diesel power