MV Agusta Brutale 800

sad su ga zagušili

675 113hp, 800 125hp, 1090 135hp, 1090rr 150hp ili tako nekako

malo too much
 
Da baš, uopće me ne oduševljavaju tim "impresivnim" brojkama, a opet s druge strane Brutale je motor na kojem je 150 KS jako puno  (y)
 
8148914151_7ff8cec07a_c.jpg

:D
 
Istina  :( 
Ono što po sadašnjem obračunu ide u prilog kupnji je da je "Made in EU" i da je manje od 800 cm3
 
Jučer smo te spominjali u Kbg i čak te tili zvat al je bilo rano,računali smo da si na poslu do šest. A znamo da ti dolazak i odlazak znaći 100 km. Bili pristojni pa te nismo zvali. :misli:      :mrgreen:
 
mate said:
Misliš više?

Ma mislio sam manje (798 cm3 ) ali to i onako više nije bitno, bacio sam oko na obračun davanja prilikom uvoza i neke stvari su se izmijenile od kad sam posljednji put pratio tu "problematiku".
 
barba said:
Jučer smo te spominjali u Kbg i čak te tili zvat al je bilo rano,računali smo da si na poslu do šest. A znamo da ti dolazak i odlazak znaći 100 km. Bili pristojni pa te nismo zvali. :misli:      :mrgreen:

Barba jel ovo ide mene  :shock:  a dobri smo si  :mrgreen: (y)
Nadam se da ćemo konačno na neki zajednički đir, puno "lipih" stvari sam čuo u Omišu o tvojoj vožnji  :evil:
 
Zapru said:
800 il 1000 u HR ti je isto  :palacdolje:

Da sad i ja znam da je tako, no kad sam to zadnji put gledao 800 je bila neka bitna granica kod uvoza.
Kako god - iduća investicija mi je i onako neki maxi scooter + borolete  :cool: :LOL:
 
MIK0 said:
Da sad i ja znam da je tako, no kad sam to zadnji put gledao 800 je bila neka bitna granica kod uvoza.
Kako god - iduća investicija mi je i onako neki maxi scooter + borolete  :cool: :LOL:

1987.  :misli:  :mrgreen:
 
MIK0 said:
Da sad i ja znam da je tako, no kad sam to zadnji put gledao 800 je bila neka bitna granica kod uvoza.
Kako god - iduća investicija mi je i onako neki maxi scooter + borolete  :cool: :LOL:
:misli: kaj nije 750ccm :misli:
 
Zapru said:
800 il 1000 u HR ti je isto  :palacdolje:

                Kod osiguranja da, ali za carinu pri uvozu ne.

              Carina na nove motocikle iz EU :    do 800ccm - 3%,  preko 800ccm - 0%
              Carina na nove motocikle izvan EU: do 800ccm - 10%, preko 800ccm - 8%

      Znači ima razlike iako neprimjetne, samo što ona ulaskom u EU otpada za motocikle iz EU.
 
Peter Stingray said:
                Kod osiguranja da, ali za carinu pri uvozu ne.

              Carina na nove motocikle iz EU :    do 800ccm - 3%,  preko 800ccm - 0%
              Carina na nove motocikle izvan EU: do 800ccm - 10%, preko 800ccm - 8%

      Znači ima razlike iako neprimjetne, samo što ona ulaskom u EU otpada za motocikle iz EU.
to je najmanji problem, ...


godisnji trosak registracije  :wink: