MV Agusta, novi uvoznik

mv_agusta

Active member
evo baš čitam u moto pulsu

Panigale d.o.o. poznatiji pod starim imenom tembo, dugogodišnji uvoznik ducatija
od sada drži i MV Agustu

evo cijena najzanimljivijeg modela

MV Agusta F3 94.990kn

:shock: :shock:

skoro pa za đabe ju djele, šteta što je kvota za hr 5 komada
 
Pa onda ti uzmeš prvu i jebe ti se za ostale. :mrgreen: Imaju u salonu jednu somaču, 144tkn.
 
jel se to meni cini ili je somaca prije bila puno skuplja ?
 
Da i ne. Čini se tako jer smo bili bombardirani s cijenama onih raznih limitiranih serija ali je i Tembo mislim maksimalno snizio cijene. Kad sam ju prvi put ozbiljnije gledao, prije cca 5-6 godina, bila je oko 1000€ manje od tada aktualnog Ducatija SBK.
 
mate said:
Da i ne. Čini se tako jer smo bili bombardirani s cijenama onih raznih limitiranih serija ali je i Tembo mislim maksimalno snizio cijene. Kad sam ju prvi put ozbiljnije gledao, prije cca 5-6 godina, bila je oko 1000€ manje od tada aktualnog Ducatija SBK.

kafa u buksi? za vuru vremena?


Srfki
 
Dobra vijest i pristojne cijene, tj, marze.
Nadam se da ce ih bit sada po cestama  (y)
 
mate said:
Pa onda ti uzmeš prvu i jebe ti se za ostale. :mrgreen: Imaju u salonu jednu somaču, 144tkn.

fali mi samo 94.990kn :mrgreen:
ili ako ćeš posuditi pa ti Bog vrati :mrgreen:
 
          MV Agusta 1000 nova linija znači standardna (nikakva kakti limitirana) kad je izašla 2010 je koštala kod nas 161990kn,znači 144990 kn koliko košta novi za 2012 poboljšani F4 R je uistinu jako jako pohvalno.
          Još više čudi F3,vani je 12300 eura što je oko 91tkn,ako je kod nas za 95 tkn to je uistinu daleko povoljnije nego 108tkn koliko bi prema izračunu EU cijena kod nas trebala koštati.Svaka čast uvozniku i super informacija,ali bi rekao da igra i veliku ulogu da je očito sa Agustom uspio iskombinirati manje neto cijene nego za EU države.
          Baš pročitao 2012 kvota za hrvatsku za F3 je samo 5 komada,baš me zanima da li će biti dosta.
 
Peter Stingray said:
          MV Agusta 1000 nova linija znači standardna (nikakva kakti limitirana) kad je izašla 2010 je koštala kod nas 161990kn,znači ako je sad 144 tkn to je uistinu jako fer iako možda i zato što je to model koji se sada više ne proizvodi jer ga zamjenjuje R koji isto košta pa se možda radi o prodaji starih zaliha.
          Još više čudi F3,vani je 12300 eura što je oko 91tkn,ako je kod nas za 95 tkn to je uistinu daleko povoljnije nego 108tkn koliko bi prema izračunu EU cijena kod nas trebala koštati.Svaka čast uvozniku i super informacija,ali bi rekao da igra i veliku ulogu da je očito sa Agustom uspio iskombinirati manje neto cijene nego za EU države.
U ovo nebi mogao povjerovati nikako, ali ajde.
 
mate said:
Kažu da su puno fleksibilniji u odnosu na Ducati.

..Sto se da iscitat iz cjenika  :wink:
 
mv_agusta said:
evo baš čitam u moto pulsu

Panigale d.o.o. poznatiji pod starim imenom tembo, dugogodišnji uvoznik ducatija
od sada drži i MV Agustu

evo cijena najzanimljivijeg modela

MV Agusta F3 94.990kn

:shock: :shock:

skoro pa za đabe ju djele, šteta što je kvota za hr 5 komada


a možda oni bolje poznaju financijsko stanje Hrvata od nas samih  :misli: :misli: :misli:
 
        Ako se mogla prodati hrpa 600 R japanaca koji su se vrtjeli oko 90tkn (prvenstveno mislim na R6),Suzuki čak i 100tkn iako ne vjerujem da je koji prodan,onda je i u mojim očima 5 komada jako malo tj. mislim da bi ih se moglo bar 10-15 prodati druge godine,ipak je to najjeftinija MV Agusta ikad i što je najbitnije prvi puta potpuno poravnana cijenom sa konkurencijom jer će japanci dići druge godine cijene a nisu ništa novoga u 600 R klasi izbacili.
 
Peter, ti ipak preruzicasto razmisljas.
Previse je predrasuda na ovim prostorima i zaboravio si na "honditis"  :grin: oliti "Japanac je to brate..".
Tako da..
Ja sam se isto nalozio na ovu f3, volio bi je provat, pa kroz god ili dvije ko zna.. Nesto bi i ja gonio po Grobniku..  :cool:
 
        Ja to zovem realno a ne ružičasto prije kada je MV koštao duplo ko japanac sigurno da se nije prodavao,i normalno da su Japanci većini ljudi ispred ostalih,ali ova F3 je uistinu konkurentna sa cijenom i performansama,a o izgledu da ne pričam,ni netrebaju ju kupiti ljubitelji japanca iako će biti par prelaznika,nego ima dosta ljubitelja europskih firmi koje nemaju 600 R u ponudi nego samo 1000 R (BMW,Aprilja,Ducati) i ljubitelji tih marki nežele baš japance,e za njih je to prava prilika i best buy,drugim riječima sramota za nas ako se ne proda tih 5 u hrvatskoj.
 
Jel su još uvjek to suzukijevi agregati?
 
Suzukijev agregat, 3 cilindra, 675 ccm? :misli:

Ova F3 bi mi sjela ko budali samar. Da kupujem novi R, daleko bi bila ispred svih. Cijenom povoljnija od yamahe i suzukija(ako se ne varam), kawasaki bi trebo bit nesto jeftiniji, honda ima najnoviji model iz 1995. godine, tako da...

Moze imat sto mana, ali izgleda.... ajme. :mrgreen:
 
Ninja said:
Jel su još uvjek to suzukijevi agregati?

vrati se u šumu
polls_polar_bear_face_palm_thumbnail1_0320_104637_poll_xlarge.jpeg
 
              Koliko vidim Tembo tj. Panigale više nije uvoznik nit imaju neku svoju stranicu nego je to sada onaj koji je i prije davno bio tj. Moto-Trade iz KA a novom stranicom http://mvagusta.hr/ , i kod njih je F3 dosta skuplja tj. 102 tkn, očito se nisu uspjeli dogovoriti oko popusta za Hr ko Tembo, dali netko zna kako to više ovi nisu zastupnici, dali su premalo Agusti prodali pa odustali ili je bilo nekih nesporazuma ili nešto treće ?