MV Agusta Owners Club Croatia

Marko je bio super frend. Uvijek spreman pomoći i jako će nam faliti. Marko je jedini imao Turismo Veloce RC. Ja sam kupio svoj 2016, a Marko je kupio 2017 i od tada smo stalno bili u kontaktu. Zadnje poruke smo razmjenili taj dan.
 
  • Sad
Reactions: gvo and koss
Je li to onaj čovjek sa bijelo-crvenom Tourismo Veloce? Mislim da smo se sreli bili jednom prilikom na benzinskoj i popričali...

Tužno.

To je u principu tipična situacija iz đira s Markom. On na benzinskoj ili negdje zaustavljen, skida kacigu, a nepoznati ljudi mu prilaze i pitaju ga nešto o motoru. Sa svakim strpljivo i ljubazno, uvijek osmjeh i lagana zajebancija, iako je pitanja već stoput čuo i odgovorio.

Sjećam se kako je jednom od sreće ispalio kad smo na nekoj bračkoj cesti iz suprotnog smjera vidjeli motor identičan njegovom...koja šansa...
 
To je u principu tipična situacija iz đira s Markom. On na benzinskoj ili negdje zaustavljen, skida kacigu, a nepoznati ljudi mu prilaze i pitaju ga nešto o motoru. Sa svakim strpljivo i ljubazno, uvijek osmjeh i lagana zajebancija, iako je pitanja već stoput čuo i odgovorio.

Sjećam se kako je jednom od sreće ispalio kad smo na nekoj bračkoj cesti iz suprotnog smjera vidjeli motor identičan njegovom...koja šansa...
Sjećam se te situacije. To mi je čak ispričao...
Jako je volio MVA. Kako je imao puno više iskustva u održavanju i tehnici, ja sam ga uvijek rado pitao za savjet ili mišljenje i uvijek je bio sretan da može pomoći.
 
  • Like
Reactions: gvo
Koliko je volio pomoći, toliko se volio i družiti s ljudima.
Na svojim đirevima je okupljao ekipu različitih godina i interesa.
Dosta dobrih ljudi sam preko njega upoznao.
Kad bi stigla notifikaciju za njegovu poruku, znao sam da će biti dobar vikend.
Nenadoknadivi gubitak u svakom smislu te riječi.
 
  • Like
Reactions: navigator77
Evo mene je dopao neugodan zadatak. Na prodaju je motor od pokojnog Marka. Mv Augusta Turismo Veloce Rc. Brat je odlučio da se motor prodaje i ne želi imati ništa sa tim. Motor je u mojoj garaži. Cijena će bit direktni dogovor sa kupcem i nista fixno. Slike neću stavljati na nikakav oglas da ih obitelj nebi mogla nigdje vidjeti a ako je netko zainteresiran šaljem slike na whats up. Mašina je ispravna a sve ostalo je oštećeno. Ako je netko zainteresiran može me nazvati na 0958989975 Mario
Hvala