MZ CUP - Pravila

romel

Member
:cool: Za sve one koji žele voziti MZ CUP u sklopu PH OLDTIMERI.
Ovaj cup smo pokrenuli upravo za vozače sa ne previše novca (klip 10-25 eura, klipnjaća 40 eura...-u svakoj pekari u Mađarskoj).Prošle godine npr u Novoj Rači startalo je 11 vozača, u Bjelovaru 12.Utrke su interesantne jer su svi motocikli približno jednake snage. Iako su za mnoge to samo truli EMZEJCI mi se trudimo da izgledaju što ljepše, dobri primjerci razvijaju brzinu 160-170 km/h. Dozvoljeno je natjecanje sa svim modelima osim ETZ. Zaključna godina je 1979 dakle model TS 250 sa 5 brzina i 250 ccm. Enduro i cross modeli su isključeni.Upotreba diskova na kotačima je dozvoljena, plivajući isključeni.Friziranje dopušteno, blokovi cilindri i kape moraju biti od istog modela, karburator i prirubnica proizvoljni (zabranjena membrana i roto disk). Gume sa originalnom šarom (slikovi zabranjeni). Upravljač original ili niski (cross verzija zabranjena), Prednja vilica proizvoljna (upside down nije dozvoljena). :mrgreen:
Evo malo je napisano zbrda zdola jer je pisano na brzaka, a ipak bi htio dati neke podatke potencijalnim vozačima.
Normalno za nastup se je potrebno učlaniti u neki od moto klubova koji su članovi HMS-a, izvaditi licencu i lječnički karton, uplatiti osiguranje po utrci cca 40-ak kuna, kaciga, odijelo, rukavice i čizme( ne za ribolov)

Za sve informacije nazovite 098/827-466 Romeo/ Nova Rača :D Nadam se da sam bar nekome malo pomogao :cool:
 
Hvala, dođem ja sa gredom vjerovatno, sve serijski, ide nikak, ali bar će bit više vozaća!!!!!! :mrgreen:
 
Evo malo iz Engleske; http://www.bmzrc.org.uk/images.html
Plus,upute za tuning! (pod regs-tuning guide)
 
gdje se može dobiti licenca u osijeku ili se treba ići do zg,koliko košta,isto pitanje i za liječnički pregled............. :?
 
zeto said:
gdje se može dobiti licenca u osijeku ili se treba ići do zg,koliko košta,isto pitanje i za liječnički pregled............. :?

Gle koliko sam ja shvatio dovoljno je ućlanit se u neki moto klub i dobiješ licencu koja je navodno beplatna,ja idem u ćetvrtak na sastanak moto kluba, pa ću to riješit, a za pregled moraš kod doktora koji je ovlašten za to, navodno to dođe 50kn.