MZ ETZ 150 - 1988 - by Toecutter

Kako mi se bila probušila guma vozio sam po praznoj i naravno s_ebao je. Kupio sam novu i montirao (long live Mitas=250 HRK zadnja guma).
Sada odlično ide, ko zmaj.
Promjena rotora, četkica i platina je urodila plodom. Vrti okretaje do kraja i ne pali se lampica od akumulatora više. Regler (nova verzija) nisam mijenjao jer je stari dobar, pa neka stoji ovaj za rezervu.
Moram isplanirat neku vožnju s MZom prema Dalmaciji ...možda do Sporrog u Dubrovnik na kavu :cool:
 
Kako mi se bila probušila guma vozio sam po praznoj i naravno s_ebao je. Kupio sam novu i montirao (long live Mitas=250 HRK zadnja guma).
Sada odlično ide, ko zmaj.
Promjena rotora, četkica i platina je urodila plodom. Vrti okretaje do kraja i ne pali se lampica od akumulatora više. Regler (nova verzija) nisam mijenjao jer je stari dobar, pa neka stoji ovaj za rezervu.
Moram isplanirat neku vožnju s MZom prema Dalmaciji ...možda do Sporrog u Dubr:cool:ovnik na kavu
Šta imaš produženi godišnji?
 
  • Haha
Reactions: zoranm and e39
Kako mi se bila probušila guma vozio sam po praznoj i naravno s_ebao je. Kupio sam novu i montirao (long live Mitas=250 HRK zadnja guma).
Sada odlično ide, ko zmaj.
Promjena rotora, četkica i platina je urodila plodom. Vrti okretaje do kraja i ne pali se lampica od akumulatora više. Regler (nova verzija) nisam mijenjao jer je stari dobar, pa neka stoji ovaj za rezervu.
Moram isplanirat neku vožnju s MZom prema Dalmaciji ...možda do Sporrog u Dubrovnik na kavu :cool:
Moze li slika mitasa?
 
Evo imam ovu samo
 

Attachments

  • IMG_20210323_165427.jpg
    IMG_20210323_165427.jpg
    198.9 KB · Views: 21
  • Like
Reactions: Matozd
Imao sam takve gume na Virago 250, nisu loše kad se zagriju, dovoljno za motore te snage. Na neki R ne znam da bih ih stavio. možda na 125.
 
Jučer smo se malo vozili ja i MZ.
Očistio sam mu karburator i promjenio elemente sve od čoka. Radi ko sat i nakon ovogodišnjih ulaganja nadam se da smo na miru narednih 10 godina 🤪
 
  • Like
Reactions: Matozd
Cool, imao sam plavog samo 1991. godiste.
Predobar je bio i najdulje kod nas 10 god. ;)
 
Imao sam ranije ES 150 ali ono je stvarno teško bilo voziti
Ovaj ETZ je puno vozniji i zabavniji iako je ES bio fora za vidjeti.
 
  • Like
Reactions: ikral